Vietnam results |
FT | HT | Stats | |||
15/06 13:15 |
FT | Tp Hồ Chí Minh[7] Nam Định[1] |
1 1 |
1 0 |
Formation Events |
|
15/06 12:00 |
FT | Hồng Lĩnh Hà Tĩnh[10] Viettel[5] |
1 1 |
0 0 |
Formation Events |
|
15/06 12:00 |
FT | Khánh Hòa[14] Quảng Nam[12] |
0 5 |
0 3 |
Formation Events |
|
15/06 11:00 |
FT | Sông Lam Nghệ An[11] Thanh Hóa[9] |
0 1 |
0 1 |
Formation Events |
|
EURO results |
FT | HT | Stats | |||
15/06 20:00 |
FT | Italy[9] Albania[66] |
2 1 |
2 1 |
Formation Events |
|
15/06 17:00 |
FT | Tây Ban Nha[8] Croatia[10] |
3 0 |
3 0 |
Formation Events |
|
15/06 14:00 |
FT | Hungary[26] Thụy Sỹ[19] |
1 3 |
0 2 |
Formation Events |
|
Argentina Primera Division results |
FT | HT | Stats | |||
15/06 22:00 |
71' | CA Huracan[18] Independiente Rivadavia[27] |
1 0 |
1 0 |
Formation Events |
|
15/06 20:00 |
FT | Union Santa Fe[14] San Lorenzo[19] |
2 1 |
0 1 |
Formation Events |
|
Sweden Allsvenskan results |
FT | HT | Stats | |||
15/06 18:00 |
FT | Halmstads[7] AIK Solna[8] |
? ? |
? ? |
Formation Events |
|
15/06 18:00 |
FT | Hammarby[7] IFK Goteborg[13] |
? ? |
? ? |
Formation Events |
|
USA MLS results |
FT | HT | Stats | |||
15/06 00:30 |
FT | New York City Fc[3] Columbus Crew[6] |
2 3 |
1 0 |
Formation Events |
|
Sweden Superettan results |
FT | HT | Stats | |||
15/06 14:00 |
FT | Gefle IF[10] Landskrona BoIS[1] |
1 2 |
1 1 |
Formation Events |
|
15/06 14:00 |
FT | Skovde AIK[8] Degerfors IF[2] |
0 2 |
0 0 |
Formation Events |
|
15/06 14:00 |
FT | Utsiktens BK[4] Varbergs BoIS FC[15] |
0 1 |
0 0 |
Formation Events |
|
Korea League Classic results |
FT | HT | Stats | |||
15/06 12:00 |
FT | Gangwon FC[4] Suwon FC[5] |
3 1 |
1 0 |
Formation Events |
|
15/06 11:00 |
FT | Gwangju Fc[7] Sangju Sangmu Phoenix[2] |
2 0 |
0 0 |
Formation Events |
|
15/06 10:00 |
FT | Pohang Steelers[3] Daejeon Citizen[11] |
1 1 |
1 1 |
Formation Events |
|
J-League Division 1 results |
FT | HT | Stats | |||
15/06 11:00 |
FT | Cerezo Osaka[9] Urawa Red Diamonds[8] |
2 1 |
1 0 |
Formation Events |
|
15/06 11:00 |
FT | Kyoto Purple Sanga[19] Consadole Sapporo[20] |
2 0 |
2 0 |
Formation Events |
|
15/06 10:30 |
FT | Sanfrecce Hiroshima[5] Tokyo Verdy[11] |
4 1 |
1 0 |
Formation Events |
|
15/06 08:00 |
FT | Yokohama F Marinos[13] Machida Zelvia[1] |
1 3 |
1 1 |
Formation Events |
|
Brasil Serie A results |
FT | HT | Stats | |||
15/06 22:30 |
HT | Bragantino[6] Juventude[12] |
1 1 |
1 1 |
Formation Events |
|
Belarus Premier League results |
FT | HT | Stats | |||
15/06 18:00 |
FT | Neman Grodno[2] BATE Borisov[8] |
1 0 |
0 0 |
Formation Events |
|
15/06 16:00 |
FT | Dinamo Brest[4] Dnepr Mogilev[14] |
6 1 |
2 0 |
Formation Events |
|
15/06 14:00 |
FT | Slutsksakhar Slutsk[13] Dinamo Minsk[3] |
0 5 |
0 3 |
Formation Events |
|
Kazakhstan Super League results |
FT | HT | Stats | |||
15/06 16:00 |
FT | Kaisar Kyzylorda[9] Turan Turkistan[11] |
1 1 |
1 1 |
Formation Events |
|
15/06 16:00 |
FT | Tobol Kostanai[8] Kairat Almaty[2] |
1 0 |
1 0 |
Formation Events |
|
15/06 14:00 |
FT | Aksu[14] Kyzylzhar Petropavlovsk[10] |
? ? |
? ? |
Formation Events |
|
15/06 14:00 |
FT | Shakhtyor Karagandy[12] FK Atyrau[6] |
0 3 |
0 2 |
Formation Events |
|
Morocco Division 2 results |
FT | HT | Stats | |||
15/06 17:00 |
FT | Kawkab de Marrakech[3] Chabab Ben Guerir[11] |
1 0 |
0 0 |
Formation Events |
|
15/06 17:00 |
FT | Racing Casablanca[12] CODM Meknes[1] |
1 0 |
1 0 |
Formation Events |
|
15/06 17:00 |
FT | Stade Marocain Du Rabat[6] Rcoz Oued Zem[13] |
2 1 |
0 0 |
Formation Events |
|
15/06 17:00 |
FT | Olympique Dcheira[10] Difaa Hassani Jdidi[2] |
0 0 |
0 0 |
Formation Events |
|
15/06 17:00 |
FT | Raja de Beni Mellal[5] Chabab Atlas Khenifra[7] |
? ? |
? ? |
Formation Events |
|
15/06 17:00 |
FT | Wydad Fes[14] ASS Association Sportive de Sale[16] |
1 0 |
0 0 |
Formation Events |
|
Iraq results |
FT | HT | Stats | |||
15/06 16:00 |
FT | Zakho[5] Al Quwa Al Jawiya[2] |
1 0 |
1 0 |
Formation Events |
|
China Premier League results |
FT | HT | Stats | |||
15/06 13:00 |
FT | HeNan[14] Beijing Guoan[4] |
2 1 |
0 1 |
Formation Events |
|
15/06 12:35 |
FT | Zhejiang Professional[6] Changchun YaTai[10] |
3 1 |
0 1 |
Formation Events |
|
Estonia results |
FT | HT | Stats | |||
15/06 12:00 |
FT | Parnu Linnameeskond[8] Trans Narva[7] |
1 4 |
0 2 |
Formation Events |
|
15/06 10:00 |
FT | Nomme JK Kalju[3] Flora Tallinn[2] |
0 0 |
0 0 |
Formation Events |
|
15/06 10:00 |
FT | JK Tallinna Kalev[6] Paide Linnameeskond[4] |
2 5 |
2 2 |
Formation Events |
|
Brasil Serie B results |
FT | HT | Stats | |||
15/06 22:00 |
71' | Ituano Sp[19] Paysandu (PA)[16] |
2 4 |
2 3 |
Formation Events |
|
15/06 21:00 |
FT | Ponte Preta[14] Gremio Novorizontino[11] |
1 0 |
1 0 |
Formation Events |
|
15/06 19:30 |
FT | America MG[1] CRB AL[15] |
2 1 |
0 1 |
Formation Events |
|
15/06 01:00 |
FT | Avai[3] Guarani Sp[20] |
3 2 |
1 2 |
Formation Events |
|
Singapore results |
FT | HT | Stats | |||
15/06 11:00 |
FT | Young Lions[9] Albirex Niigata FC[6] |
3 2 |
1 1 |
Formation Events |
|
Finland Suomen Cup results |
FT | HT | Stats | |||
15/06 17:00 |
FT | Inter Turku B[FIN D3 AB-1] VPS Vaasa[FIN D1-2] |
1 5 |
0 2 |
Formation Events |
|
15/06 16:00 |
FT | Ilves Tampere[FIN D1-4] SJK Seinajoki[FIN D1-5] |
2 4 |
2 2 |
Formation Events |
|
15/06 15:30 |
FT | AC Oulu[FIN D1-10] Kapa Helsinki[FIN D2-9] |
5 1 |
4 0 |
Formation Events |
|
15/06 15:00 |
FT | Ebk Espoo[FIN D3 AB-8] Haka[FIN D1-6] |
1 5 |
0 0 |
Formation Events |
|
15/06 15:00 |
FT | Vantaa[FIN D3 AB-6] Atlantis[FIN D3 AD-2] |
1 1 |
1 0 |
Formation Events |
|
15/06 13:00 |
FT | TPS Turku[FIN D2-4] Mp Mikkeli[FIN D2-10] |
1 0 |
0 0 |
Formation Events |
|
Korea K League Challenge results |
FT | HT | Stats | |||
15/06 11:30 |
FT | Seongnam FC[11] Anyang[1] |
3 1 |
1 0 |
Formation Events |
|
15/06 11:00 |
FT | Gyeongnam FC[12] Suwon Samsung Bluewings[5] |
0 0 |
0 0 |
Formation Events |
|
15/06 11:00 |
FT | Chunnam Dragons[2] Bucheon 1995[7] |
1 1 |
0 0 |
Formation Events |
|
Latvia - 1. Division results |
FT | HT | Stats | |||
15/06 17:00 |
FT | Liepajas Metalurgs[8] Daugava Daugavpils[4] |
1 1 |
0 1 |
Formation Events |
|
Lithuania - 1. Division results |
FT | HT | Stats | |||
15/06 17:00 |
FT | Spyris Kaunas[4] Dainava Alytus[7] |
0 0 |
0 0 |
Formation Events |
|
15/06 17:00 |
FT | Dainava Alytus[7] Spyris Kaunas[4] |
0 0 |
0 0 |
Formation Events |
|
15/06 16:00 |
FT | Banga Gargzdai[6] Transinvest Vilnius[10] |
2 0 |
1 0 |
Formation Events |
|
15/06 15:00 |
FT | Siauliai[8] Dziugas Telsiai[3] |
3 3 |
1 3 |
Formation Events |
|
15/06 14:00 |
FT | Hegelmann Litauen[2] Suduva[5] |
3 2 |
1 2 |
Formation Events |
|
Canadian Premier Soccer League results |
FT | HT | Stats | |||
15/06 01:00 |
FT | Serbian White Eagles[1] Sc Scarborough[2] |
3 1 |
0 0 |
Formation Events |
|
Japanese League Division 2 results |
FT | HT | Stats | |||
15/06 11:00 |
FT | Kagoshima United[18] Yamagata Montedio[14] |
2 1 |
0 1 |
Formation Events |
|
15/06 10:00 |
FT | Fujieda Myfc[12] Yokohama FC[3] |
1 3 |
0 2 |
Formation Events |
|
Belarus Pershaya Liga results |
FT | HT | Stats | |||
15/06 16:00 |
FT | Lida[3] Energetik Bgu Minsk[18] |
1 0 |
1 0 |
Formation Events |
|
15/06 15:00 |
FT | Belshina Babruisk[4] Ostrovets[8] |
1 1 |
1 0 |
Formation Events |
|
15/06 14:00 |
FT | Bumprom Gomel[10] Shakhtyor Petrikov[11] |
3 0 |
1 0 |
Formation Events |
|
Paraguay Division 2 results |
FT | HT | Stats | |||
15/06 15:00 |
FT | Deportivo Recoleta[1] Pastoreo[12] |
3 0 |
1 0 |
Formation Events |
|
15/06 15:00 |
FT | Deportivo Carapegua[2] Guairena[6] |
0 0 |
0 0 |
Formation Events |
|
15/06 00:30 |
FT | Atletico Tembetary[3] 12 De Junio Vh[14] |
1 0 |
0 0 |
Formation Events |
|
International Friendly results |
FT | HT | Stats | |||
15/06 22:00 |
68' | Colombia[12] Bolivia[85] |
3 0 |
3 0 |
Formation Events |
|
15/06 17:00 |
FT | Sporting West Harelbeke[BEL FAD-19] Dender[BEL D2-2] |
0 5 |
0 3 |
Formation Events |
|
15/06 16:30 |
FT | FK Shkendija 79[MKD D1-1] Tikves Kavadarci[MKD D1-4] |
1 0 |
0 0 |
Formation Events |
|
15/06 01:30 |
FT | El Salvador[81] Peru[32] |
0 1 |
0 1 |
Formation Events |
|
15/06 01:00 |
FT | Argentina[1] Guatemala[108] |
4 1 |
2 1 |
Formation Events |
|
Canadian Premier League results |
FT | HT | Stats | |||
15/06 21:00 |
FT | Hfx Wanderers[8] Forge[3] |
2 2 |
0 0 |
Formation Events |
|
15/06 18:00 |
FT | Atletico Ottawa[1] York 9[6] |
1 2 |
0 1 |
Formation Events |
|
15/06 01:00 |
FT | Valour[7] Pacific[4] |
2 3 |
1 2 |
Formation Events |
|
Vietnam First Division results |
FT | HT | Stats | |||
15/06 12:00 |
FT | Bình Phước[3] Hòa Bình[8] |
2 0 |
0 0 |
Formation Events |
|
15/06 11:00 |
FT | Đồng Tâm Long An[6] Phù Đổng Ninh Bình[4] |
1 1 |
1 0 |
Formation Events |
|
15/06 10:00 |
FT | Đồng Tháp[10] Đồng Nai[9] |
0 0 |
0 0 |
Formation Events |
|
Australia New South Wales Super League results |
FT | HT | Stats | |||
15/06 10:00 |
FT | University Nsw[5] Bankstown City Lions[4] |
3 3 |
1 0 |
Formation Events |
|
15/06 10:00 |
FT | Bonnyrigg White Eagles[11] Inter Lions[9] |
? ? |
? ? |
Formation Events |
|
15/06 10:00 |
FT | Sd Raiders[10] Dulwich Hill Sc[14] |
1 1 |
0 0 |
Formation Events |
|
15/06 10:00 |
FT | Dunbar Rovers[16] Rydalmere Lions[12] |
? ? |
? ? |
Formation Events |
|
15/06 10:00 |
FT | Macarthur Rams[13] Mt Druitt Town Rangers[1] |
0 2 |
0 0 |
Formation Events |
|
15/06 08:00 |
FT | Canterbury Bankstown[8] Northern Tiger[7] |
2 1 |
1 1 |
Formation Events |
|
15/06 07:30 |
FT | Hakoah Sydney[3] Blacktown Spartans[6] |
2 1 |
0 0 |
Formation Events |
|
15/06 06:00 |
FT | Bulls Academy[2] Nepean Football Club[15] |
2 1 |
0 1 |
Formation Events |
|
Chinese Football League Divison 2 results |
FT | HT | Stats | |||
15/06 12:30 |
FT | Guangxi Lanhang[S-8] Hainan Star[S-10] |
2 2 |
1 2 |
Formation Events |
|
15/06 10:30 |
FT | Quanzhou Yaxin[S-9] Hunan Billows[S-2] |
0 2 |
0 1 |
Formation Events |
|
Latvia - 2. Division results |
FT | HT | Stats | |||
15/06 17:00 |
FT | FK Ventspils[8] Riga Fc Ii[6] |
1 1 |
1 0 |
Formation Events |
|
15/06 15:00 |
FT | Leevon[5] Rezekne / Bjss[14] |
4 1 |
2 1 |
Formation Events |
|
15/06 13:00 |
FT | Fk Smiltene Bjss[13] Marupe[7] |
0 1 |
0 0 |
Formation Events |
|
15/06 11:00 |
FT | Tukums 2000 Ii[11] Skanstes Sk[10] |
1 3 |
0 1 |
Formation Events |
|
Australia New South Wales Premier League results |
FT | HT | Stats | |||
15/06 10:00 |
FT | Hills Brumbies[13] Sydney United[6] |
2 3 |
2 0 |
Formation Events |
|
15/06 10:00 |
FT | St George Saints[11] St George City[7] |
0 2 |
0 1 |
Formation Events |
|
15/06 09:30 |
FT | Wollongong Wolves[8] Blacktown City Demons[4] |
2 2 |
1 1 |
Formation Events |
|
15/06 08:30 |
FT | Spirit[12] Western Sydney Wanderers Am[3] |
1 0 |
1 0 |
Formation Events |
|
15/06 08:00 |
FT | Sydney Olympic[10] Sutherland Sharks[15] |
1 1 |
0 0 |
Formation Events |
|
Australia New South Wales Northern Premier League results |
FT | HT | Stats | |||
15/06 10:15 |
FT | Lake Macquarie[11] Valentine[5] |
0 2 |
0 2 |
Formation Events |
|
15/06 05:30 |
FT | Edgeworth Eagles[4] Broadmeadow Magic[2] |
? ? |
? ? |
Formation Events |
|
15/06 05:30 |
FT | Maitland[8] Hamilton Olympic[6] |
1 2 |
0 0 |
Formation Events |
|
15/06 05:30 |
FT | New Lambton[10] Adamstown Rosebuds[12] |
? ? |
? ? |
Formation Events |
|
Dominican Republic Liga results |
FT | HT | Stats | |||
15/06 21:00 |
FT | As Tempete Mocaf Atletico Vega Real |
3 2 |
2 0 |
Formation Events |
|
South Australian Premier League results |
FT | HT | Stats | |||
15/06 06:30 |
FT | Adelaide Blue Eagles[2] Fulham United[8] |
4 0 |
1 0 |
Formation Events |
|
15/06 06:30 |
FT | Adelaide Victory[12] Salisbury United[5] |
2 4 |
1 4 |
Formation Events |
|
15/06 06:30 |
FT | Cumberland United[7] Adelaide Vipers[9] |
1 0 |
0 0 |
Formation Events |
|
15/06 06:30 |
FT | Sturt Lions[4] Playford City Patriots[1] |
1 1 |
0 0 |
Formation Events |
|
15/06 06:30 |
FT | Western Strikers SC[11] West Torrens Birkalla[3] |
1 2 |
0 1 |
Formation Events |
|
15/06 04:30 |
FT | West Adelaide[10] Adelaide Cobras[6] |
3 0 |
2 0 |
Formation Events |
|
Australia Capital Gatorade Premier League results |
FT | HT | Stats | |||
15/06 08:45 |
FT | Monaro Panthers[2] Gungahlin United[1] |
3 0 |
0 0 |
Formation Events |
|
15/06 06:00 |
FT | Canberra Olympic[7] Cooma Tigers[5] |
1 4 |
1 1 |
Formation Events |
|
Australia Victorian Premier League results |
FT | HT | Stats | |||
15/06 10:00 |
FT | Dandenong Thunder[11] Oakleigh Cannons[3] |
3 1 |
2 0 |
Formation Events |
|
15/06 09:15 |
FT | Altona Magic[8] Green Gully Cavaliers[10] |
0 0 |
0 0 |
Formation Events |
|
15/06 06:30 |
FT | Moreland City[13] St Albans Saints[14] |
0 1 |
0 0 |
Formation Events |
|
15/06 06:15 |
FT | Dandenong City Sc[7] Melbourne Knights[9] |
2 5 |
1 2 |
Formation Events |
|
15/06 06:00 |
FT | Avondale Heights[2] Hume City[5] |
5 0 |
2 0 |
Formation Events |
|
15/06 06:00 |
FT | Manningham United Blues[12] Port Melbourne Sharks[6] |
2 2 |
0 0 |
Formation Events |
|
Western Australia Premier League results |
FT | HT | Stats | |||
15/06 08:00 |
FT | Bayswater City[4] Armadale[8] |
3 3 |
1 2 |
Formation Events |
|
15/06 08:00 |
FT | Floreat Athena[7] Perth Redstar[3] |
3 4 |
2 2 |
Formation Events |
|
15/06 08:00 |
FT | Fremantle City[2] Balcatta[11] |
0 1 |
0 0 |
Formation Events |
|
15/06 08:00 |
FT | Olympic Kingsway Sc[1] Stirling Lions[6] |
3 0 |
1 0 |
Formation Events |
|
15/06 08:00 |
FT | Perth Glory Am[10] Inglewood United[12] |
1 6 |
0 4 |
Formation Events |
|
15/06 08:00 |
FT | Perth SC[9] Western Knights[5] |
2 1 |
1 0 |
Formation Events |
|
Argentina Prim B Metropolitana results |
FT | HT | Stats | |||
15/06 19:00 |
FT | Argentino De Merlo[a-15] UAI Urquiza[a-19] |
? ? |
? ? |
Formation Events |
|
15/06 19:00 |
FT | Comunicaciones BsAs[a-10] Club Atletico Acassuso[a-14] |
0 1 |
0 0 |
Formation Events |
|
15/06 19:00 |
FT | Deportivo Armenio[a-4] Excursionistas[a-6] |
2 1 |
1 0 |
Formation Events |
|
15/06 19:00 |
FT | Liniers[a-21] San Martin Burzaco[a-12] |
1 0 |
0 0 |
Formation Events |
|
15/06 19:00 |
FT | Ferrocarril Midland[a-8] Deportivo Laferrere[a-13] |
3 1 |
2 0 |
Formation Events |
|
15/06 19:00 |
FT | Villa Dalmine[a-18] Flandria[a-7] |
1 1 |
1 1 |
Formation Events |
|
15/06 19:00 |
FT | Villa San Carlos[a-20] Sportivo Dock Sud[a-5] |
2 2 |
1 1 |
Formation Events |
|
Sweden Div 2 Norrland results |
FT | HT | Stats | |||
15/06 15:00 |
FT | Hammarby Tff[N-4] Vasalunds IF[N-6] |
1 1 |
1 1 |
Formation Events |
|
15/06 15:00 |
FT | Karlbergs BK[N-10] Ifk Stocksund[N-12] |
1 1 |
0 0 |
Formation Events |
|
15/06 12:00 |
FT | AFC United[N-11] Fbk Karlstad[N-14] |
2 2 |
1 1 |
Formation Events |
|
Chinese Football League Divison 1 results |
FT | HT | Stats | |||
15/06 12:30 |
FT | Shijiazhuang Kungfu[6] Jiading Boji[11] |
0 0 |
0 0 |
Formation Events |
|
15/06 12:30 |
FT | Nanjing Fengfan[9] Qingdao Red Lions[8] |
2 1 |
0 0 |
Formation Events |
|
15/06 12:30 |
FT | Chongqing Tonglianglong[2] Wuxi Wugou[15] |
3 1 |
1 0 |
Formation Events |
|
15/06 12:00 |
FT | Shenyang Urban[12] Dongguan Guanlian[14] |
0 1 |
0 1 |
Formation Events |
|
15/06 12:00 |
FT | Dalian Zhixing[3] Yunnan Yukun[1] |
0 3 |
0 1 |
Formation Events |
|
15/06 12:00 |
FT | Heilongjiang heilongjiang Ice City[13] Guangxi Baoyun[4] |
1 2 |
0 2 |
Formation Events |
|
Russia Div 2 Ural-Povolzhye results |
FT | HT | Stats | |||
15/06 15:00 |
FT | Dynamo Kirov[U-1] Krylya Sovetov Samara B[U-7] |
4 0 |
1 0 |
Formation Events |
|
15/06 14:00 |
FT | Orenburg 2[U-11] Dinamo Barnaul[U-12] |
3 2 |
3 2 |
Formation Events |
|
15/06 13:00 |
FT | Lada Togliatti[U-13] Nosta Novotroitsk[U-8] |
3 4 |
1 1 |
Formation Events |
|
15/06 13:00 |
FT | Uralets Nizhny Tagil[U-6] Rubin Kazan B[U-5] |
2 2 |
1 1 |
Formation Events |
|
15/06 09:00 |
FT | Ural 2[U-4] Amkar Perm[U-3] |
0 2 |
0 1 |
Formation Events |
|
Malaysia FA Cup results |
FT | HT | Stats | |||
15/06 13:15 |
FT | Johor FC[MAS SL-3] Kelantan United[MAS SL-12] |
4 0 |
1 0 |
Formation Events |
|
15/06 10:30 |
FT | Selangor PB[MAS SL-4] Negeri Sembilan[MAS SL-13] |
4 0 |
3 0 |
Formation Events |
|
Sweden Div 1 Sodra results |
FT | HT | Stats | |||
15/06 15:00 |
FT | Angelholms FF[S-3] Tvaakers IF[S-9] |
0 0 |
0 0 |
Formation Events |
|
15/06 15:00 |
FT | Lunds BK[S-2] Torslanda IK[S-14] |
2 1 |
1 1 |
Formation Events |
|
15/06 15:00 |
FT | Norrby IF[S-10] Oskarshamns AIK[S-13] |
6 0 |
1 0 |
Formation Events |
|
15/06 15:00 |
FT | Rosengard[S-8] Trollhattan[S-7] |
1 1 |
1 1 |
Formation Events |
|
Uzbekistan Professional Football League results |
FT | HT | Stats | |||
15/06 16:00 |
FT | Qizilqum Zarafshon[10] Andijon[6] |
3 3 |
2 1 |
Formation Events |
|
15/06 16:00 |
FT | Neftchi Fargona[4] Termez Surkhon[8] |
1 1 |
1 1 |
Formation Events |
|
Japan Football League results |
FT | HT | Stats | |||
15/06 10:00 |
FT | Yokohama Scc[15] Gifu[12] |
1 2 |
0 0 |
Formation Events |
|
15/06 07:00 |
FT | Osaka[4] Gainare Tottori[16] |
2 1 |
1 1 |
Formation Events |
|
South Australian Super League results |
FT | HT | Stats | |||
15/06 08:30 |
FT | White City Woodville[9] Adelaide City FC[6] |
0 1 |
0 1 |
Formation Events |
|
15/06 06:30 |
FT | Para Hills Knights[7] Adelaide Comets FC[3] |
2 2 |
1 0 |
Formation Events |
|
15/06 06:30 |
FT | Adelaide Raiders SC[5] Adelaide Panthers[12] |
1 3 |
1 2 |
Formation Events |
|
15/06 06:30 |
FT | Adelaide United Fc Youth[8] Croydon Kings[10] |
3 4 |
0 3 |
Formation Events |
|
15/06 06:30 |
FT | Campbelltown City SC[4] Adelaide Olympic[11] |
3 2 |
3 0 |
Formation Events |
|
Australia Queensland State League results |
FT | HT | Stats | |||
15/06 09:00 |
FT | Rochedale Rovers[11] Gold Coast Knights[1] |
1 2 |
1 0 |
Formation Events |
|
15/06 08:00 |
FT | Gold Coast United[6] Peninsula Power[5] |
2 3 |
1 0 |
Formation Events |
|
Tunisia Division 1 results |
FT | HT | Stats | |||
15/06 19:00 |
FT | Esperance Sportive de Tunis[B-1] U.s.monastir[B-2] |
2 0 |
1 0 |
Formation Events |
|
15/06 16:30 |
FT | Es Du Sahel[A-1] Club Sportif Sfaxien[B-3] |
1 2 |
1 2 |
Formation Events |
|
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga results |
FT | HT | Stats | |||
15/06 16:30 |
FT | Tj Start Brno[M-12] Slovan Rosice[M-10] |
1 1 |
1 1 |
Formation Events |
|
15/06 14:00 |
FT | Uhersky Brod[M-15] Frydek-mistek[M-9] |
4 4 |
2 3 |
Formation Events |
|
15/06 09:15 |
FT | Tatran Brno Bohunice[M-16] Slovacko Ii[M-13] |
? ? |
? ? |
Formation Events |
|
15/06 09:15 |
FT | Slavia Prague B[A-1] Slovan Velvary[B-1] |
2 1 |
1 0 |
Formation Events |
|
Estonia Esi Liiga results |
FT | HT | Stats | |||
15/06 12:00 |
FT | Elva[7] Tallinna Levadia 2[6] |
2 3 |
2 2 |
Formation Events |
|
Australia Victorian Division 1 results |
FT | HT | Stats | |||
15/06 06:00 |
FT | North Geelong Warriors[14] Melbourne Victory Fc Am[1] |
2 3 |
1 2 |
Formation Events |
|
15/06 06:00 |
FT | Eastern Lions Sc[11] Western United Fc Npl[2] |
0 4 |
0 1 |
Formation Events |
|
15/06 06:00 |
FT | Langwarrin[7] Melbourne Heart Youth[8] |
2 2 |
0 1 |
Formation Events |
|
Korea Challengers League results |
FT | HT | Stats | |||
15/06 11:00 |
FT | Incheon Korail[3] Chuncheon Citizen[11] |
1 1 |
1 0 |
Formation Events |
|
15/06 10:00 |
FT | Yangpyeong[6] Yeoju Sejong[13] |
0 0 |
0 0 |
Formation Events |
|
15/06 09:00 |
FT | Hwaseong Fc[7] Gangneung[8] |
1 0 |
1 0 |
Formation Events |
|
15/06 07:00 |
FT | Gimhae City[5] Gyeongju KHNP[1] |
0 0 |
0 0 |
Formation Events |
|
Iceland Division 1 results |
FT | HT | Stats | |||
15/06 17:00 |
FT | Fjolnir[1] Thor Akureyri[8] |
1 0 |
0 0 |
Formation Events |
|
15/06 15:00 |
FT | Leiknir Reykjavik[12] Grindavik[11] |
2 3 |
1 1 |
Formation Events |
|
15/06 15:00 |
FT | Dalvik Reynir[7] Keflavik[4] |
0 0 |
0 0 |
Formation Events |
|
Iceland Division 2 results |
FT | HT | Stats | |||
15/06 20:00 |
FT | Kf Gardabaer[11] Volsungur Husavik[4] |
1 2 |
1 1 |
Formation Events |
|
15/06 15:00 |
FT | Kf Fjallabyggdar[12] UMF Selfoss[1] |
1 3 |
0 0 |
Formation Events |
|
Lithuania - 2. Division results |
FT | HT | Stats | |||
15/06 16:00 |
FT | Minija[8] Atmosfera Mazeikiai[5] |
3 1 |
1 0 |
Formation Events |
|
Faroe Islands Formuladeildin results |
FT | HT | Stats | |||
15/06 19:00 |
FT | 07 Vestur Sorvagur[6] HB Torshavn[2] |
1 4 |
1 3 |
Formation Events |
|
15/06 17:00 |
FT | Skala Itrottarfelag[7] Vikingur Gotu[1] |
0 4 |
0 3 |
Formation Events |
|
15/06 17:00 |
FT | B36 Torshavn[5] Toftir B68[9] |
1 1 |
0 0 |
Formation Events |
|
Iceland Ladies Premier League results |
FT | HT | Stats | |||
15/06 15:00 |
FT | Nữ Hafnarfjordur[ICE WPR-4] Keflavik Womens[ICE WPR-8] |
1 0 |
1 0 |
Formation Events |
|
Chile Cup results |
FT | HT | Stats | |||
15/06 22:30 |
Concon National Santiago Wanderers[CHI D2-13] |
0 0 |
0 0 |
Formation Events |
||
15/06 22:30 |
Deportes Linares Deportes Concepcion |
0 0 |
0 0 |
Formation Events |
||
15/06 20:00 |
FT | Melipilla Union San Felipe[CHI D2-16] |
1 0 |
1 0 |
Formation Events |
|
15/06 20:00 |
FT | San Antonio Unido Union La Calera[CHI D1-16] |
? ? |
? ? |
Formation Events |
|
15/06 20:00 |
FT | Barcelona Cobreloa[CHI D1-15] |
0 3 |
0 1 |
Formation Events |
|
15/06 20:00 |
FT | Deportes Rengo Deportes Santa Cruz[CHI D2-9] |
? ? |
? ? |
Formation Events |
|
15/06 20:00 |
FT | Osorno Deportes Temuco[CHI D2-15] |
2 3 |
1 2 |
Formation Events |
|
15/06 20:00 |
FT | Deportes Recoleta[CHI D2-8] Audax Italiano[CHI D1-14] |
1 3 |
0 3 |
Formation Events |
|
15/06 20:00 |
FT | Real San Joaquin Cd Santiago Morning[CHI D2-10] |
1 0 |
0 0 |
Formation Events |
|
15/06 20:00 |
FT | Vicente Rosales Universidad de Concepcion[CHI D2-14] |
0 3 |
0 2 |
Formation Events |
|
15/06 20:00 |
FT | Imperial Unido Fernandez Vial |
3 2 |
1 0 |
Formation Events |
|
90 phút [2-2], Penalty [4-3], Imperial Unido thắng | ||||||
Spain Primera Division RFEF results |
FT | HT | Stats | |||
15/06 19:30 |
FT | Malaga[B-3] Gimnastic Tarragona[A-3] |
2 1 |
1 0 |
Formation Events |
|
Zimbabwe Premier Soccer League results |
FT | HT | Stats | |||
15/06 14:00 |
FT | Bulawayo Chiefs[11] Platinum[2] |
0 1 |
0 1 |
Formation Events |
|
15/06 14:00 |
FT | Ngezi Platinum Stars[6] Chicken Inn[5] |
3 0 |
2 0 |
Formation Events |
|
15/06 14:00 |
FT | Simba Bhora[3] Arenel Movers[17] |
3 0 |
1 0 |
Formation Events |
|
15/06 14:00 |
FT | Yadah[14] Manica Diamonds[1] |
1 1 |
0 1 |
Formation Events |
|
Brasileiro results |
FT | HT | Stats | |||
15/06 23:30 |
Athletic Club Mg[2] Ferroviario Ce[14] |
0 0 |
0 0 |
Formation Events |
||
15/06 21:00 |
FT | Aparecidense Go[15] Tombense[9] |
2 1 |
2 0 |
Formation Events |
|
15/06 21:00 |
FT | CSA Alagoas AL[18] Botafogo PB[1] |
1 1 |
0 0 |
Formation Events |
|
USA Women results |
FT | HT | Stats | |||
15/06 17:00 |
FT | Racing Louisville Womens[7] Gotham Fc Womens[5] |
0 2 |
0 1 |
Formation Events |
|
15/06 01:00 |
FT | Kansas City Nwsl Womens[1] Chicago Red Stars Womens[6] |
2 2 |
0 1 |
Formation Events |
|
Spanish Bizkaia-Tercera Division results |
FT | HT | Stats | |||
15/06 19:00 |
FT | Cd Ardoi Cd Anguiano |
0 3 |
0 0 |
Formation Events |
|
USA National Premier Soccer League results |
FT | HT | Stats | |||
15/06 20:00 |
FT | Forward Madison South Georgia Tormenta |
0 0 |
0 0 |
Formation Events |
|
15/06 00:30 |
FT | Charlotte Independence Chattanooga Red Wolves |
4 2 |
1 2 |
Formation Events |
|
Australia New South Wales League 2 results |
FT | HT | Stats | |||
15/06 10:00 |
FT | Inner West Hawks Parramatta Eagles |
1 1 |
1 0 |
Formation Events |
|
15/06 08:00 |
FT | Central Coast United Mounties Wanderers |
1 0 |
1 0 |
Formation Events |
|
QLD Division 1 results |
FT | HT | Stats | |||
15/06 10:00 |
FT | Eastern Suburbs[2] Ipswich City[8] |
1 1 |
0 1 |
Formation Events |
|
15/06 09:00 |
FT | Southside Eagles[9] Brisbane Strikers[3] |
1 0 |
0 0 |
Formation Events |
|
15/06 08:00 |
FT | Moreton City Ii[10] Capalaba[11] |
0 5 |
0 1 |
Formation Events |
|
Australia Victoria State League results |
FT | HT | Stats | |||
15/06 09:00 |
FT | Altona City Goulburn Valley Suns |
1 1 |
1 1 |
Formation Events |
|
15/06 06:00 |
FT | Beaumaris North Sunshine Eagles |
1 1 |
1 0 |
Formation Events |
|
15/06 06:00 |
FT | Nunawading City Pascoe Vale Sc |
? ? |
? ? |
Formation Events |
|
TAS Premier League results |
FT | HT | Stats | |||
15/06 09:30 |
FT | Kingborough Lions[4] Hobart Zebras[6] |
4 3 |
3 2 |
Formation Events |
|
15/06 07:45 |
FT | Glenorchy Knights[2] Riverside Olympic[7] |
7 1 |
1 0 |
Formation Events |
|
15/06 07:30 |
FT | Devonport City Striker[3] Launceston City[5] |
4 1 |
1 0 |
Formation Events |
|
Australian cloth results |
FT | HT | Stats | |||
15/06 10:15 |
FT | University of Queensland[2] Brisbane Knights[1] |
1 1 |
1 1 |
Formation Events |
|
15/06 10:00 |
FT | Springfield United[7] Redcliffe Pcyc[8] |
1 2 |
0 0 |
Formation Events |
|
15/06 09:00 |
FT | Acacia Ridge[12] Mount Gravatt[5] |
1 2 |
0 1 |
Formation Events |
|
15/06 09:00 |
FT | Newmarket Sfc[3] Western Spirit[11] |
3 1 |
0 0 |
Formation Events |
|
15/06 09:00 |
FT | North Brisbane[10] Centenary Stormers[6] |
3 1 |
0 0 |
Formation Events |
|
15/06 09:00 |
FT | North Pine[9] Virginia United[4] |
1 4 |
1 2 |
Formation Events |
|
Australia Brisbane Capital League 2 results |
FT | HT | Stats | |||
15/06 06:00 |
FT | Brindabella Blues Canberra White Eagles |
8 0 |
2 0 |
Formation Events |
|
15/06 06:00 |
FT | Belconnen United Queanbeyan City |
0 1 |
0 1 |
Formation Events |
|
15/06 04:00 |
FT | Woden Weston Anu |
0 6 |
0 4 |
Formation Events |
|
Tajikistan Vysshaya Liga results |
FT | HT | Stats | |||
15/06 15:00 |
FT | Barkchi Hisor[10] Pandjsher Rumi[11] |
1 3 |
1 1 |
Formation Events |
|
15/06 13:30 |
FT | Khosilot Parkhar[6] Istaravshan[7] |
3 1 |
2 1 |
Formation Events |
|
15/06 13:30 |
FT | Khujand[5] Khatlon[9] |
2 0 |
0 0 |
Formation Events |
|
Kenya Super League results |
FT | HT | Stats | |||
15/06 14:00 |
FT | Kcb Sc Posta Rangers |
0 0 |
0 0 |
Formation Events |
|
15/06 14:00 |
FT | Tusker Bandari |
2 1 |
1 0 |
Formation Events |
|
15/06 11:00 |
FT | Nairobi Star City Kakamega Homeboyz |
1 1 |
0 0 |
Formation Events |
|
15/06 11:00 |
FT | Bidco United Kariobangi Sharks |
0 1 |
0 0 |
Formation Events |
|
South Africa First League results |
FT | HT | Stats | |||
15/06 14:00 |
FT | Pretoria Univ[2] Richards Bay[SAPL D1-15] |
1 1 |
0 1 |
Formation Events |
|
Estonia Teine Liiga results |
FT | HT | Stats | |||
15/06 12:00 |
FT | Laanemaa Haapsalu[6] Tartu JK Tammeka B[1] |
3 3 |
1 1 |
Formation Events |
|
Iceland 4 Deild results |
FT | HT | Stats | |||
15/06 17:00 |
FT | Alafoss Samherjar |
3 2 |
2 0 |
Formation Events |
|
15/06 15:00 |
FT | Smari 2020 Hordur Isafjordur |
3 1 |
0 0 |
Formation Events |
|
Iceland 3 Deild results |
FT | HT | Stats | |||
15/06 17:00 |
FT | Augnablik Magni |
2 0 |
2 0 |
Formation Events |
|
15/06 15:00 |
FT | Arbaer Sindri |
? ? |
? ? |
Formation Events |
|
Libya League Division 1 results |
FT | HT | Stats | |||
15/06 16:00 |
FT | Al-hilal(lby)[A-4] Al Akhdhar[A-3] |
3 0 |
0 0 |
Formation Events |
|
Holland Ligue 3 results |
FT | HT | Stats | |||
15/06 13:30 |
FT | SC Genemuiden Excelsior Maassluis[16] |
0 3 |
0 0 |
Formation Events |
|
Uruguay Segunda results |
FT | HT | Stats | |||
15/06 22:00 |
Ca Rentistas Ca Atenas |
0 0 |
0 0 |
Formation Events |
||
15/06 19:30 |
FT | Cs Cerrito Albion Fc Uru |
1 0 |
0 0 |
Formation Events |
|
15/06 19:00 |
FT | Plaza Colonia Ia Sud America |
2 0 |
2 0 |
Formation Events |
|
15/06 14:00 |
FT | Csyd Cooper Uruguay Montevideo |
0 1 |
0 0 |
Formation Events |
|
Primera Division de Uruguay results |
FT | HT | Stats | |||
15/06 21:30 |
FT | Nacional Montevideo[2] Liverpool P.[8] |
2 1 |
1 0 |
Formation Events |
|
15/06 19:00 |
FT | Ca River Plate[13] Deportivo Maldonado[11] |
1 1 |
0 1 |
Formation Events |
|
Denmark - 4.Liga results |
FT | HT | Stats | |||
15/06 13:00 |
FT | Allerod Skjold |
0 2 |
0 0 |
Formation Events |
|
15/06 13:00 |
FT | B 1909 Odense Kjellerup IF |
1 3 |
0 0 |
Formation Events |
|
15/06 13:00 |
FT | B 1908 Greve |
2 2 |
0 0 |
Formation Events |
|
15/06 13:00 |
FT | Marienlyst Viby |
7 3 |
4 1 |
Formation Events |
|
15/06 13:00 |
FT | Bronshoj Frederikssund Ik |
3 1 |
0 0 |
Formation Events |
|
15/06 13:00 |
FT | Gorslev If Karlslunde |
1 2 |
0 0 |
Formation Events |
|
15/06 13:00 |
FT | Ledoje Smorum Fodbold Herlev IF |
5 0 |
0 0 |
Formation Events |
|
15/06 13:00 |
FT | Ringkobing Tarup Paarup If |
6 2 |
0 0 |
Formation Events |
|
15/06 13:00 |
FT | Slagelse Bi Ab Tarnby |
2 2 |
2 0 |
Formation Events |
|
15/06 13:00 |
FT | Tarnby Ff Horsholm-Usserod IK |
4 2 |
0 0 |
Formation Events |
|
15/06 13:00 |
FT | Vb 1968 Kfum Roskilde |
3 0 |
0 0 |
Formation Events |
|
15/06 13:00 |
FT | Vinder Vatanspor Vri Hedensted BK |
7 4 |
0 0 |
Formation Events |
|
15/06 10:15 |
FT | Varde IF Fjordager IF |
5 1 |
3 1 |
Formation Events |
|
Austria Landesliga results |
FT | HT | Stats | |||
15/06 15:00 |
FT | Hellas Kagran Sv Wienerberger |
2 5 |
0 4 |
Formation Events |
|
Denmark - 2.Liga results |
FT | HT | Stats | |||
15/06 13:00 |
FT | Aarhus Fremad[A-3] Roskilde[A-2] |
1 2 |
0 1 |
Formation Events |
|
15/06 13:00 |
FT | Esbjerg FB[A-1] Nykobing Falster[A-5] |
3 0 |
1 0 |
Formation Events |
|
15/06 13:00 |
FT | Middelfart[A-4] AB Kobenhavn[A-6] |
0 1 |
0 0 |
Formation Events |
|
15/06 13:00 |
FT | Brabrand IF[A-10] Fa 2000[A-11] |
1 2 |
0 0 |
Formation Events |
|
15/06 13:00 |
FT | HIK[A-9] Fremad Amager[A-7] |
1 0 |
0 0 |
Formation Events |
|
15/06 13:00 |
FT | Skive IK[A-8] Thisted[A-12] |
1 2 |
0 0 |
Formation Events |
|
Norway 2.Liga results |
FT | HT | Stats | |||
15/06 14:00 |
FT | Ullensaker/Kisa IL[B-10] Strindheim IL[B-6] |
3 0 |
1 0 |
Formation Events |
|
15/06 14:00 |
FT | Arendal[A-9] Viking B[A-2] |
2 1 |
0 0 |
Formation Events |
|
15/06 14:00 |
FT | Kvik Halden[A-14] Eik Tonsberg[A-1] |
0 2 |
0 2 |
Formation Events |
|
15/06 14:00 |
FT | Sotra Sk[A-8] Orn-Horten[A-12] |
2 0 |
0 0 |
Formation Events |
|
15/06 13:00 |
FT | Follo[B-9] Gjovik Ff[B-13] |
0 0 |
0 0 |
Formation Events |
|
15/06 13:00 |
FT | Kjelsas IL[B-2] Eidsvold TF[B-7] |
2 2 |
0 0 |
Formation Events |
|
15/06 13:00 |
FT | Notodden FK[A-10] IL Hodd[A-3] |
0 4 |
0 3 |
Formation Events |
|
15/06 13:00 |
FT | Vard Haugesund[A-11] Jerv[A-4] |
1 1 |
0 0 |
Formation Events |
|
Women Norwegian Toppserien results |
FT | HT | Stats | |||
15/06 12:00 |
FT | Valerenga Womens[2] Brann Womens[3] |
2 0 |
1 0 |
Formation Events |
|
Norway Division 4 results |
FT | HT | Stats | |||
15/06 15:00 |
FT | Pors Grenland Brodd |
0 0 |
0 0 |
Formation Events |
|
15/06 14:00 |
FT | Fram Larvik Odd Grenland B |
4 2 |
2 0 |
Formation Events |
|
15/06 14:00 |
FT | Floro Froya |
0 2 |
0 1 |
Formation Events |
|
15/06 14:00 |
FT | Loddefjord Djerv 1919 |
0 2 |
0 1 |
Formation Events |
|
15/06 14:00 |
FT | Askollen Asker |
3 4 |
1 0 |
Formation Events |
|
15/06 14:00 |
FT | Nardo Melhus |
4 1 |
2 0 |
Formation Events |
|
15/06 14:00 |
FT | Surnadal Byasen Toppfotball |
0 4 |
0 0 |
Formation Events |
|
15/06 14:00 |
FT | Rodde Rosenborg B |
1 2 |
1 1 |
Formation Events |
|
15/06 14:00 |
FT | Lokomotiv Oslo Funnefoss/vormsund |
2 0 |
0 0 |
Formation Events |
|
15/06 14:00 |
FT | Lorenskog Gjelleraasen Il |
3 2 |
1 2 |
Formation Events |
|
15/06 14:00 |
FT | Spjelkavik SK Traeff |
1 2 |
0 1 |
Formation Events |
|
15/06 14:00 |
FT | Harstad Sprint-Jeloy |
4 2 |
1 0 |
Formation Events |
|
15/06 14:00 |
FT | Honefoss Fyllingsdalen |
12 0 |
6 0 |
Formation Events |
|
15/06 14:00 |
FT | Skjervoy IF Floya |
0 1 |
0 0 |
Formation Events |
|
15/06 13:00 |
FT | Vigor Mandalskameratene |
1 2 |
0 1 |
Formation Events |
|
15/06 13:00 |
FT | Fana Askoy |
2 0 |
1 0 |
Formation Events |
|
15/06 13:00 |
FT | Os Turn Fotball Bjarg |
1 2 |
1 1 |
Formation Events |
|
15/06 13:00 |
FT | Assiden Oppsal |
0 5 |
0 1 |
Formation Events |
|
15/06 13:00 |
FT | Flint Baerum SK |
0 1 |
0 0 |
Formation Events |
|
15/06 13:00 |
FT | Stromsgodset B Trygg Lade |
0 1 |
0 1 |
Formation Events |
|
15/06 12:00 |
FT | Stord IL Forde IL |
1 3 |
0 3 |
Formation Events |
|
15/06 12:00 |
FT | Bodo Glimt 2 Mjolner |
3 4 |
1 0 |
Formation Events |
|
Japan Women Division 2 results |
FT | HT | Stats | |||
15/06 07:00 |
FT | Nữ Yunogo Belle[1] Yamato Sylphid Womens[6] |
5 1 |
2 0 |
Formation Events |
|
15/06 05:00 |
FT | Nữ Kibi International University[8] Veertien Mie Womens[7] |
2 0 |
0 0 |
Formation Events |
|
Japan Women Division 1 results |
FT | HT | Stats | |||
15/06 07:00 |
FT | Nữ Shizuoka Sangyo University[6] Nữ Speranza Osaka[11] |
1 1 |
0 1 |
Formation Events |
|
Nigeria Premier League results |
FT | HT | Stats | |||
15/06 16:00 |
FT | Rivers United[9] Gombe United[20] |
6 0 |
2 0 |
Formation Events |
|
15/06 16:00 |
FT | Katsina United[8] Doma United[18] |
2 0 |
1 0 |
Formation Events |
|
15/06 16:00 |
FT | Heartland[19] Niger Tornadoes[12] |
1 0 |
1 0 |
Formation Events |
|
15/06 16:00 |
FT | Lobi Stars[6] Kwara United[11] |
4 3 |
2 2 |
Formation Events |
|
15/06 16:00 |
FT | Plateau United[5] Kano Pillars[10] |
? ? |
? ? |
Formation Events |
|
Iran Cup results |
FT | HT | Stats | |||
15/06 17:30 |
FT | Mes Rafsanjan[IRN PR-10] Aluminium Arak[IRN PR-8] |
? ? |
? ? |
Formation Events |
|
15/06 17:30 |
FT | Aluminium Arak[IRN PR-8] Mes Rafsanjan[IRN PR-10] |
1 1 |
0 1 |
Formation Events |
|
15/06 17:15 |
FT | Gol Gohar[IRN PR-9] Sepahan[IRN PR-3] |
? ? |
? ? |
Formation Events |
|
15/06 17:15 |
FT | Sepahan[IRN PR-3] Gol Gohar[IRN PR-9] |
2 1 |
1 1 |
Formation Events |
|
Lebanon results |
FT | HT | Stats | |||
15/06 15:00 |
FT | Al-Safa[5] Al-Ahed[1] |
1 3 |
1 2 |
Formation Events |
|
Peru Division 2 results |
FT | HT | Stats | |||
15/06 21:30 |
FT | Deportivo Llacuaba Alianza Huanuco |
0 0 |
0 0 |
Formation Events |
|
15/06 19:15 |
FT | Academia Cantolao Dep. San Martin |
1 1 |
1 0 |
Formation Events |
|
United Soccer League results |
FT | HT | Stats | |||
15/06 21:00 |
FT | Detroit City[7] Charleston Battery[2] |
2 0 |
0 0 |
Formation Events |
|
15/06 00:00 |
FT | Loudoun United[14] Las Vegas Lights[17] |
1 1 |
0 1 |
Formation Events |