Time | Status | Match | FT | H1 | Stats | |
29/08/2023 16:00 |
(FT) | Petrin Plzen Marianske Lazne |
? ? |
? ? |
MF | ME | |
29/08/2023 16:00 |
(FT) | Holesov Opava[CZE D2-7] |
0 7 |
0 3 |
MF | ME | |
29/08/2023 16:00 |
(FT) | Sokol Velke Hamry Budejovice[CZE D1-15] |
1 1 |
1 0 |
MF | ME | |
90 minutes[1-1], 120 minutes[1-3] | ||||||
29/08/2023 16:30 |
(FT) | Sokol Nespeky Vysocina Jihlava[CZE D2-3] |
1 6 |
0 3 |
MF | ME | |
29/08/2023 16:30 |
(FT) | Viktoria Otrokovice[CZE CFLM-1] Vyskov[CZE D2-2] |
1 5 |
0 3 |
MF | ME | |
29/08/2023 16:30 |
(FT) | Kvitkovice[CZE CFLM-2] Vyskov[CZE D2-1] |
1 5 |
0 3 |
MF | ME | |
29/08/2023 16:59 |
(FT) | Hlucin[CZE CFLM-2] Banik Ostrava[CZE D1-13] |
0 2 |
0 1 |
MF | ME | |
30/08/2023 15:30 |
(FT) | Fotbal Trinec[CZE CFLM-9] SK Sigma Olomouc[CZE D1-5] |
1 4 |
1 1 |
MF | ME | |
30/08/2023 16:00 |
(FT) | Domazlice[CZE CFLA-4] Pribram[CZE D2-11] |
0 0 |
0 0 |
MF | ME | |
90 minutes[0-0], 120 minutes[2-0] | ||||||
30/08/2023 16:00 |
(FT) | Unie Hlubina Synot Slovacko[CZE D1-3] |
0 8 |
0 3 |
MF | ME | |
30/08/2023 16:00 |
(FT) | Sokol Lanzho Zlin[CZE D1-14] |
0 1 |
0 0 |
MF | ME | |
30/08/2023 16:00 |
(FT) | Slovan Velvary[CZE CFLB-1] Fk Graffin Vlasim[CZE D2-6] |
? ? |
? ? |
MF | ME | |
90 phút [1-1], 120 phút [1-1], Penalty [5-4], Slovan Velvary thắng | ||||||
30/08/2023 16:00 |
(FT) | Vsetin Brno[CZE D2-4] |
0 4 |
0 3 |
MF | ME | |
30/08/2023 16:00 |
(FT) | Kolin[CZE CFLB-6] Chlumec Nad Cidlinou[CZE CFLB-7] |
3 1 |
1 1 |
MF | ME | |
30/08/2023 16:00 |
(FT) | Strani Slavia Kromeriz[CZE D2-10] |
1 2 |
1 2 |
MF | ME | |
30/08/2023 16:00 |
(FT) | Povltava Fa[CZE CFLA-3] Viktoria Zizkov[CZE D2-9] |
? ? |
? ? |
MF | ME | |
30/08/2023 16:30 |
(FT) | Banik Sous[CZE CFLB-4] Pardubice[CZE D1-13] |
0 3 |
0 1 |
MF | ME | |
30/08/2023 16:30 |
(FT) | Sokol Brozany[CZE CFLB-2] Teplice[CZE D1-8] |
3 4 |
2 2 |
MF | ME | |
30/08/2023 16:59 |
(FT) | Mlada Boleslav[CZE D1-7] Usti nad Labem[CZE CFLB-6] |
4 2 |
2 0 |
MF | ME | |
05/09/2023 16:00 |
(FT) | Admira Praha[CZE CFLA-10] FK Baumit Jablonec[CZE D1-14] |
1 5 |
0 1 |
MF | ME | |
05/09/2023 16:00 |
(FT) | SC Znojmo[CZE CFLM-12] Prostejov[CZE D2-15] |
2 4 |
0 1 |
MF | ME | |
06/09/2023 15:30 |
(FT) | Unicov[CZE CFLM-1] Mfk Karvina[CZE D1-12] |
1 0 |
1 0 |
MF | ME | |
06/09/2023 16:00 |
(FT) | Ceska Lipa[CZE CFLB-7] Chrudim[CZE D2-10] |
1 2 |
0 0 |
MF | ME | |
06/09/2023 16:00 |
(FT) | Fk Loko Vltavin[CZE CFLA-13] Dukla Praha[CZE D2-2] |
0 3 |
0 1 |
MF | ME | |
06/09/2023 16:00 |
(FT) | Sokol Zapy[CZE CFLB-1] Fk Mas Taborsko[CZE D2-3] |
1 0 |
0 0 |
MF | ME | |
06/09/2023 16:00 |
(FT) | Kladno Sk Slovan Varnsdorf[CZE D2-16] |
2 1 |
1 1 |
MF | ME | |
06/09/2023 16:00 |
(FT) | Hlinsko Lisen[CZE D2-7] |
0 0 |
0 0 |
MF | ME | |
90 minutes[0-0], 120 minutes[1-2] | ||||||
06/09/2023 16:00 |
(FT) | Spartak Sobeslav Hradec Kralove[CZE D1-11] |
2 4 |
1 2 |
MF | ME | |
06/09/2023 16:00 |
(FT) | Petrin Plzen Marianske Lazne |
0 1 |
0 0 |
MF | ME | |
06/09/2023 16:00 |
(FT) | Povltava Fa[CZE CFLA-5] Viktoria Zizkov[CZE D2-12] |
1 6 |
0 4 |
MF | ME | |
20/09/2023 15:00 |
(FT) | Slovan Velvary[CZE CFLB-2] Fk Graffin Vlasim[CZE D2-4] |
1 1 |
1 1 |
MF | ME | |
90 minutes[1-1], 120 minutes[1-1], Penalty Kicks[5-4] |