Time | Status | Match | FT | H1 | Stats | |
14/10/2022 15:00 |
(FT) | Olhanense SC Belenenses[POR D2-17] |
0 2 |
0 1 |
MF | ME | |
14/10/2022 15:30 |
(FT) | Moreirense[POR D2-1] Vilafranquense[POR D2-3] |
3 0 |
2 0 |
MF | ME | |
14/10/2022 20:45 |
(FT) | Amora GD Estoril-Praia[POR D1-7] |
2 3 |
1 0 |
MF | ME | |
15/10/2022 11:00 |
(FT) | CD Nacional[POR D2-16] UD Oliveirense[POR D2-15] |
1 1 |
1 0 |
MF | ME | |
90 minutes[1-1], 120 minutes[3-1] | ||||||
15/10/2022 11:00 |
(FT) | Fontinhas Arouca |
0 2 |
0 1 |
MF | ME | |
15/10/2022 15:00 |
(FT) | CD Mafra[POR D2-12] Maritimo[POR D1-18] |
2 2 |
1 1 |
MF | ME | |
90 minutes[2-2], 120 minutes[4-2] | ||||||
15/10/2022 15:00 |
(FT) | Canelas 2010 Vitoria Guimaraes[POR D1-9] |
1 3 |
1 3 |
MF | ME | |
15/10/2022 15:00 |
(FT) | Clube Desportivo Trofense[POR D2-14] Famalicao[POR D1-15] |
0 1 |
0 0 |
MF | ME | |
15/10/2022 15:00 |
(FT) | Serpa Gil Vicente[POR D1-14] |
0 3 |
0 2 |
MF | ME | |
15/10/2022 15:00 |
(FT) | Sanjoanense Os Belenenses |
1 1 |
0 1 |
MF | ME | |
90 minutes[1-1], 120 minutes[3-2] | ||||||
15/10/2022 15:30 |
(FT) | Imortal SC Farense[POR D2-2] |
0 3 |
0 3 |
MF | ME | |
15/10/2022 15:30 |
(FT) | Penafiel[POR D2-7] Vizela[POR D1-12] |
3 3 |
1 0 |
MF | ME | |
90 minutes[3-3], 120 minutes[3-3], Penalty Kicks[1-2] | ||||||
15/10/2022 15:30 |
(FT) | Academico Viseu[POR D2-11] Oriental Lisboa |
1 0 |
1 0 |
MF | ME | |
15/10/2022 20:00 |
(FT) | Desportivo de Tondela[POR D2-4] Santa Clara[POR D1-16] |
2 0 |
1 0 |
MF | ME | |
15/10/2022 20:45 |
(FT) | Caldas SL Benfica[POR D1-1] |
1 1 |
0 0 |
MF | ME | |
90 minutes[1-1], 120 minutes[1-1], Penalty Kicks[3-5] | ||||||
16/10/2022 15:00 |
(FT) | Machico Boavista[POR D1-6] |
1 0 |
1 0 |
MF | ME | |
16/10/2022 15:00 |
(FT) | Montalegre S. Joao Ver |
1 3 |
1 0 |
MF | ME | |
16/10/2022 15:00 |
(FT) | Sao Martinho Casa Pia Ac[POR D1-4] |
0 2 |
0 0 |
MF | ME | |
16/10/2022 15:00 |
(FT) | Pero Pinheiro Pombal |
4 0 |
2 0 |
MF | ME | |
16/10/2022 15:00 |
(FT) | Vilaverdense Portimonense[POR D1-8] |
2 0 |
1 0 |
MF | ME | |
16/10/2022 15:00 |
(FT) | Valadares Gaia Chaves[POR D1-10] |
2 2 |
0 1 |
MF | ME | |
90 minutes[2-2], 120 minutes[3-2] | ||||||
16/10/2022 15:00 |
(FT) | Oliveira Do Hospital Rio Ave[POR D1-13] |
2 2 |
0 1 |
MF | ME | |
90 minutes[2-2], 120 minutes[3-2] | ||||||
16/10/2022 15:00 |
(FT) | Vitoria Setubal Pacos Ferreira[POR D1-17] |
2 0 |
0 0 |
MF | ME | |
16/10/2022 15:00 |
(FT) | Vianense Beira Mar |
1 2 |
1 0 |
MF | ME | |
16/10/2022 15:00 |
(FT) | Tirsense Leixoes[POR D2-10] |
1 4 |
1 1 |
MF | ME | |
16/10/2022 15:00 |
(FT) | Dumiense Real Sport |
2 1 |
0 1 |
MF | ME | |
16/10/2022 15:00 |
(FT) | Courense Camacha |
0 6 |
0 2 |
MF | ME | |
16/10/2022 15:00 |
(FT) | Gd Braganca Pevidem |
0 0 |
0 0 |
MF | ME | |
90 minutes[0-0], 120 minutes[0-1] | ||||||
16/10/2022 16:00 |
(FT) | Rabo Peixe Sertanense |
2 1 |
1 1 |
MF | ME | |
16/10/2022 16:59 |
(FT) | Felgueiras Sporting Braga[POR D1-3] |
1 2 |
0 0 |
MF | ME | |
16/10/2022 19:00 |
(FT) | Varzim Sporting Lisbon[POR D1-5] |
1 0 |
0 0 |
MF | ME | |
16/10/2022 20:45 |
(FT) | Anadia Porto[POR D1-2] |
0 6 |
0 3 |
MF | ME |