Time | Status | Match | FT | H1 | Stats | |
31/05/2020 19:00 |
(FT) | Breidablik[ICE PR-9] Valur[ICE PR-7] |
3 3 |
2 2 |
MF | ME | |
01/06/2020 14:00 |
(FT) | Umf Afturelding[ICE D1-8] Umf Njardvik[ICE D1-12] |
2 2 |
1 1 |
MF | ME | |
01/06/2020 15:00 |
(FT) | Vikingur Reykjavik[ICE PR-6] Stjarnan[ICE PR-10] |
4 3 |
1 1 |
MF | ME | |
01/06/2020 20:00 |
(FT) | KR Reykjavik Keflavik |
1 1 |
1 0 |
MF | ME | |
02/06/2020 16:00 |
(FT) | Fc Ilves-kissat[Finland K-7] Tp T[Finland K-28] |
1 1 |
0 1 |
MF | ME | |
02/06/2020 16:59 |
(FT) | Tabor Sezana Jadran Dekani |
4 0 |
3 0 |
MF | ME | |
02/06/2020 16:59 |
(FT) | TP47 Tornio Ps Kemi |
2 2 |
2 0 |
MF | ME | |
02/06/2020 16:59 |
(FT) | Stromsgodset[NOR D1-11] Stabaek[NOR D1-8] |
1 0 |
1 0 |
MF | ME | |
03/06/2020 10:30 |
(FT) | Brann[NOR D1-9] Asane Fotball[NOR D2B-2] |
2 0 |
1 0 |
MF | ME | |
03/06/2020 14:00 |
(FT) | Slovan Sahy Nitra[SVK D1-11] |
2 1 |
1 1 |
MF | ME | |
03/06/2020 16:00 |
(FT) | NK Olimpija Ljubljana Nafta |
0 1 |
0 0 |
MF | ME | |
03/06/2020 16:00 |
(FT) | Nk Radomlje Nk Roltek Dob |
3 1 |
1 0 |
MF | ME | |
03/06/2020 16:30 |
(FT) | Slavia Kromeriz Blansko |
0 2 |
0 2 |
MF | ME | |
03/06/2020 18:00 |
(FT) | Ilves Tampere Ii Hjs Akatemia |
1 0 |
0 0 |
MF | ME | |
04/06/2020 11:00 |
(FT) | Dinamo Bucuresti[ROM D1-8] Rapid Bucuresti[ROM D2-5] |
1 0 |
0 0 |
MF | ME | |
04/06/2020 15:00 |
(FT) | Start Kristiansand[NOR AL-3] Odd Grenland[NOR D1-4] |
1 2 |
1 0 |
MF | ME | |
04/06/2020 15:00 |
(FT) | Odd Grenland[NOR D1-4] Start Kristiansand[NOR AL-3] |
2 1 |
0 1 |
MF | ME | |
04/06/2020 16:59 |
(FT) | Valerenga[NOR D1-10] Mjondalen[NOR D1-13] |
2 0 |
0 0 |
MF | ME | |
04/06/2020 16:59 |
(FT) | Rosenborg[NOR D1-3] Stjordals Blink[NOR D2A-1] |
3 1 |
1 1 |
MF | ME | |
04/06/2020 16:59 |
(FT) | Mjondalen[NOR D1-13] Valerenga[NOR D1-10] |
0 2 |
0 0 |
MF | ME | |
05/06/2020 09:00 |
(FT) | Beijing Guoan[CHA CSL-2] Tianjin Teda[CHA CSL-7] |
5 0 |
3 0 |
MF | ME | |
05/06/2020 13:00 |
(FT) | Valerenga[NOR D1-10] Jerv[NOR AL-12] |
1 2 |
0 0 |
MF | ME | |
05/06/2020 13:00 |
(FT) | KTP Kotka[FIN D2-4] Pepo[FIN D3 AA-6] |
1 0 |
1 0 |
MF | ME | |
05/06/2020 14:30 |
(FT) | Skf Sered Dukla Banska Bystrica |
2 1 |
1 0 |
MF | ME | |
05/06/2020 16:00 |
(FT) | Ekenas IF Fotboll[FIN D2-6] Inter Turku[FIN D1-1] |
2 2 |
2 1 |
MF | ME | |
05/06/2020 16:30 |
(FT) | Vrchovina Velke Mezirici |
2 0 |
1 0 |
MF | ME | |
05/06/2020 16:30 |
(FT) | HFK Olomouc Unicov |
1 2 |
0 0 |
MF | ME | |
05/06/2020 16:30 |
(FT) | Slavia Kromeriz[CZE CFLM-7] Brumov |
6 1 |
2 0 |
MF | ME | |
05/06/2020 16:59 |
(FT) | Norrby IF[SWE D2-9] Osters IF[SWE D2-13] |
? ? |
? ? |
MF | ME | |
06/06/2020 09:00 |
(FT) | Benesov[CZE CFLA-13] Fk Mas Taborsko[CZE CFLA-1] |
? ? |
? ? |
MF | ME | |
06/06/2020 09:00 |
(FT) | CS Universitatea Craiova[ROM D1-2] Viitorul Constanta[ROM D1-7] |
0 3 |
0 3 |
MF | ME | |
06/06/2020 09:00 |
(FT) | Sepsi[ROM D1-9] Chindia Targoviste[ROM D1-10] |
0 0 |
0 0 |
MF | ME | |
06/06/2020 09:15 |
(FT) | Admira Praha[CZE CFLA-10] Fk Loko Vltavin[CZE CFLA-7] |
3 1 |
1 1 |
MF | ME | |
06/06/2020 09:30 |
(FT) | HJK Helsinki[FIN D1-4] Gnistan[FIN D3 AB-1] |
4 0 |
2 0 |
MF | ME | |
06/06/2020 09:30 |
(FT) | Hlucin[CZE CFLM-15] Odra Petrkovice[CZE CFLM-2] |
0 4 |
0 3 |
MF | ME | |
06/06/2020 09:30 |
(FT) | Vaduz[SUI D1-2] Zurich[SUI Sl-5] |
1 5 |
1 1 |
MF | ME | |
06/06/2020 09:30 |
(FT) | Mladost Zdralovi Opatija |
1 1 |
0 1 |
MF | ME | |
06/06/2020 10:00 |
(FT) | Aarau Thun[SUI Sl-10] |
1 1 |
1 0 |
MF | ME | |
06/06/2020 10:00 |
(FT) | Luzern[SUI Sl-6] Schaffhausen[SUI D1-9] |
2 2 |
1 0 |
MF | ME | |
06/06/2020 11:00 |
(FT) | Sogndal[NOR AL-6] Aalesund FK[NOR AL-1] |
1 0 |
1 0 |
MF | ME | |
06/06/2020 12:00 |
(FT) | Jyvaskyla JK[FIN D3 AC-2] Tpv Tampere[FIN D3 AB-7] |
2 1 |
2 1 |
MF | ME | |
06/06/2020 12:00 |
(FT) | Sandefjord[NOR AL-2] Sarpsborg 08 FF[NOR D1-12] |
1 3 |
0 2 |
MF | ME | |
06/06/2020 12:00 |
(FT) | SJK Seinajoki[FIN D1-7] Haka[FIN D2-1] |
1 1 |
1 1 |
MF | ME | |
06/06/2020 12:00 |
(FT) | Tampere Tove Pori[Finland K-53] |
2 0 |
0 0 |
MF | ME | |
06/06/2020 12:00 |
(FT) | Young Boys[SUI Sl-2] Lausanne Sports[SUI D1-1] |
2 0 |
0 0 |
MF | ME | |
06/06/2020 12:00 |
(FT) | Sarpsborg 08 FF[NOR D1-12] Sandefjord[NOR AL-2] |
3 1 |
2 0 |
MF | ME | |
06/06/2020 12:00 |
(FT) | Winterthur[SUI D1-5] Yf Juventus Zurich |
1 0 |
1 0 |
MF | ME | |
06/06/2020 12:45 |
(FT) | Servette[SUI Sl-4] Neuchatel Xamax[SUI Sl-9] |
0 3 |
0 0 |
MF | ME | |
06/06/2020 13:00 |
(FT) | AC Oulu[FIN D2-7] Js Hercules[FIN D3 AC-11] |
2 2 |
1 2 |
MF | ME | |
06/06/2020 13:00 |
(FT) | Honka[FIN D1-5] Lahti[FIN D1-8] |
1 2 |
1 0 |
MF | ME | |
06/06/2020 13:00 |
(FT) | Slovan Bratislava[SVK D1-1] FK Pohronie[SVK D1-12] |
2 0 |
1 0 |
MF | ME | |
06/06/2020 13:00 |
(FT) | RoPS Rovaniemi[FIN D1-10] Ac Kajaani[FIN D2-8] |
2 1 |
0 0 |
MF | ME | |
06/06/2020 13:00 |
(FT) | KuPS[FIN D1-2] Kpv[FIN D1-11] |
3 0 |
1 0 |
MF | ME | |
06/06/2020 13:00 |
(FT) | Musa[FIN D2-5] P-iirot[FIN D3 AB-3] |
3 1 |
3 1 |
MF | ME | |
06/06/2020 13:00 |
(FT) | Stjarnan[ICE PR-10] Leiknir F[ICE D2-1] |
3 2 |
0 0 |
MF | ME | |
06/06/2020 14:00 |
(FT) | Nitra[SVK D1-11] MFK Ruzomberok[SVK D1-6] |
0 0 |
0 0 |
MF | ME | |
06/06/2020 14:00 |
(FT) | Mypa[FIN D2-9] Sudet |
7 2 |
4 1 |
MF | ME | |
06/06/2020 15:00 |
(FT) | Eps Espoo[FIN D3 AA-9] Fc Espoo[FIN D3 AB-5] |
1 1 |
1 1 |
MF | ME | |
06/06/2020 16:00 |
(FT) | Trutnov Tj Dvur Kralove |
3 1 |
0 1 |
MF | ME | |
06/06/2020 16:00 |
(FT) | Astra Ploiesti[ROM D1-3] Rapid Bucuresti[ROM D2-5] |
2 2 |
1 1 |
MF | ME | |
06/06/2020 16:00 |
(FT) | Egs Gafsa[TTLdB-2] Co Sidi Bouzid[TTLdA-2] |
? ? |
? ? |
MF | ME | |
06/06/2020 16:00 |
(FT) | FK Senica[SVK D1-9] Spartak Trnava[SVK D1-4] |
1 0 |
0 0 |
MF | ME | |
06/06/2020 16:59 |
(FT) | Sandnes Ulf[NOR AL-9] Viking[NOR D1-5] |
1 3 |
1 1 |
MF | ME | |
07/06/2020 13:00 |
(FT) | Sjk Akatemia[FIN D3 AC-1] Gbk Kokkola[FIN D3 AC-6] |
5 1 |
3 0 |
MF | ME | |
07/06/2020 13:00 |
(FT) | Breidablik[ICE PR-9] HK Kopavog[ICE PR-8] |
3 1 |
1 1 |
MF | ME | |
07/06/2020 16:00 |
(FT) | Nữ Croatia[52] Nữ Slovenia[49] |
? ? |
? ? |
MF | ME | |
08/06/2020 11:00 |
(FT) | Molde[NOR D1-1] Brann[NOR D1-9] |
3 2 |
1 1 |
MF | ME | |
08/06/2020 15:00 |
(FT) | CFR Cluj[ROM D1-1] Gaz Metan Medias[ROM D1-6] |
6 1 |
3 0 |
MF | ME | |
09/06/2020 12:00 |
(FT) | Lillestrom[NOR D1-14] Kristiansund BK[NOR D1-6] |
1 1 |
0 1 |
MF | ME | |
09/06/2020 13:00 |
(FT) | Valerenga[NOR D1-10] Bodo Glimt[NOR D1-2] |
1 0 |
0 0 |
MF | ME | |
09/06/2020 13:00 |
(FT) | Zurich[SUI Sl-5] Aarau[SUI D1-8] |
5 1 |
1 0 |
MF | ME | |
09/06/2020 14:30 |
(FT) | Wil 1900[SUI D1-6] Vaduz[SUI D1-2] |
1 2 |
1 2 |
MF | ME | |
09/06/2020 15:00 |
(FT) | Stabaek[NOR D1-8] Odd Grenland[NOR D1-4] |
2 0 |
1 0 |
MF | ME | |
09/06/2020 16:30 |
(FT) | Grasshoppers[SUI D1-3] Sc Kriens[SUI D1-4] |
3 1 |
3 1 |
MF | ME | |
09/06/2020 16:30 |
(FT) | KTP Kotka[FIN D2-4] Peka[Finland K-12] |
2 0 |
1 0 |
MF | ME | |
09/06/2020 16:59 |
(FT) | Rosenborg[NOR D1-3] Ranheim IL[NOR D1-16] |
1 0 |
1 0 |
MF | ME | |
09/06/2020 16:59 |
(FT) | St. Gallen[SUI Sl-1] Schaffhausen[SUI D1-9] |
4 2 |
2 1 |
MF | ME | |
09/06/2020 16:59 |
(FT) | Stromsgodset[NOR D1-11] Raufoss[NOR AL-11] |
3 0 |
0 0 |
MF | ME | |
09/06/2020 17:30 |
(FT) | Fc Espoo[FIN D3 AB-5] Japs[FIN D3 AA-4] |
1 4 |
0 3 |
MF | ME | |
09/06/2020 17:30 |
(FT) | Eps Espoo[FIN D3 AA-9] Japs |
? ? |
? ? |
MF | ME | |
09/06/2020 17:30 |
(FT) | Lahden Reipas[FIN D3 AA-7] Lahti Akatemia[Finland K-106] |
5 1 |
4 0 |
MF | ME | |
09/06/2020 18:00 |
(FT) | VPS Vaasa[FIN D1-12] Vifk Vaasa[FIN D3 AC-5] |
5 1 |
4 1 |
MF | ME | |
10/06/2020 12:00 |
(FT) | Ilves Tampere[FIN D1-3] SJK Seinajoki[FIN D1-7] |
0 0 |
0 0 |
MF | ME | |
10/06/2020 14:00 |
(FT) | Luzern[SUI Sl-6] Lausanne Sports[SUI D1-1] |
0 5 |
0 3 |
MF | ME | |
10/06/2020 14:30 |
(FT) | Stade Lausanne Ouchy[SUI D1-7] Servette[SUI Sl-4] |
0 4 |
0 2 |
MF | ME | |
10/06/2020 16:00 |
(FT) | Kpv[FIN D1-11] Jaro[FIN D2-3] |
2 1 |
0 1 |
MF | ME | |
10/06/2020 16:30 |
(FT) | Vyskov Blansko |
1 2 |
1 2 |
MF | ME | |
10/06/2020 16:30 |
(FT) | Bohumin Hlucin |
0 4 |
0 0 |
MF | ME | |
10/06/2020 16:59 |
(FT) | HJK Helsinki[FIN D1-4] Honka[FIN D1-5] |
2 1 |
0 0 |
MF | ME | |
10/06/2020 16:59 |
(FT) | FK Haugesund[NOR D1-7] Viking[NOR D1-5] |
1 1 |
0 1 |
MF | ME | |
10/06/2020 16:59 |
(FT) | Nachod Destne Trutnov |
0 1 |
0 0 |
MF | ME | |
10/06/2020 16:59 |
(FT) | Sandefjord[NOR AL-2] Mjondalen[NOR D1-13] |
0 0 |
0 0 |
MF | ME | |
10/06/2020 16:59 |
(FT) | Vysoke Myto Sokol Zivanice[CZE CFLB-3] |
2 6 |
1 4 |
MF | ME | |
10/06/2020 18:00 |
(FT) | Sarpsborg 08 FF[NOR D1-12] Start Kristiansand[NOR AL-3] |
4 0 |
2 0 |
MF | ME | |
11/06/2020 16:00 |
(FT) | Fk Mas Taborsko[CZE CFLA-1] Pisek[CZE CFLA-4] |
3 1 |
0 1 |
MF | ME | |
11/06/2020 16:30 |
(FT) | Inter Turku[FIN D1-1] Musa[FIN D2-5] |
5 0 |
1 0 |
MF | ME | |
12/06/2020 09:00 |
(FT) | Slavia Praha u19[CZE U19-2] Dukla Praha U19 |
6 0 |
4 0 |
MF | ME | |
12/06/2020 12:00 |
(FT) | AC Oulu[FIN D2-7] RoPS Rovaniemi[FIN D1-10] |
0 0 |
0 0 |
MF | ME | |
12/06/2020 13:00 |
(FT) | Haka[FIN D2-1] TPS Turku[FIN D2-2] |
1 0 |
1 0 |
MF | ME | |
12/06/2020 13:30 |
(FT) | Sion[SUI Sl-8] Chiasso[SUI D1-10] |
2 2 |
0 0 |
MF | ME | |
12/06/2020 14:00 |
(FT) | Kongsvinger[NOR AL-5] Grorud IL[NOR D2B-1] |
? ? |
? ? |
MF | ME | |
12/06/2020 14:30 |
(FT) | Young Boys[SUI Sl-2] Winterthur[SUI D1-5] |
4 2 |
0 1 |
MF | ME | |
12/06/2020 15:00 |
(FT) | Sigma Olomouc B[CZE CFLM-8] Unicov[CZE CFLM-4] |
2 0 |
2 0 |
MF | ME | |
12/06/2020 16:00 |
(FT) | Schaffhausen[SUI D1-9] Zurich[SUI Sl-5] |
0 6 |
0 0 |
MF | ME | |
12/06/2020 16:30 |
(FT) | Slavia Kromeriz[CZE CFLM-7] Sardice |
1 0 |
1 0 |
MF | ME | |
12/06/2020 16:30 |
(FT) | Dolni Benesov[CZE CFLM-18] Hlucin[CZE CFLM-15] |
0 2 |
0 2 |
MF | ME | |
12/06/2020 16:30 |
(FT) | Frydek-mistek[CZE CFLM-3] Odra Petrkovice[CZE CFLM-2] |
2 4 |
0 3 |
MF | ME | |
12/06/2020 16:59 |
(FT) | Mutenice SC Znojmo[CZE CFLM-13] |
1 3 |
0 2 |
MF | ME | |
12/06/2020 16:59 |
(FT) | IFK Mariehamn[FIN D1-6] Ekenas IF Fotboll[FIN D2-6] |
? ? |
? ? |
MF | ME | |
12/06/2020 16:59 |
(FT) | Strani Zlin B[CZE CFLM-17] |
2 4 |
0 2 |
MF | ME | |
13/06/2020 08:00 |
(FT) | Changchun YaTai[CHA D1-5] Beijing Beikong[CHA D1-8] |
5 1 |
0 0 |
MF | ME | |
13/06/2020 09:00 |
(FT) | Pisek[CZE CFLA-4] Slavia Prague B[CZE CFLA-6] |
2 2 |
0 1 |
MF | ME | |
90 phút [2-2], Penalty [5-4], Pisek thắng | ||||||
13/06/2020 09:00 |
(FT) | Valasske Mezirici Hranice Kunz |
2 2 |
2 1 |
MF | ME | |
13/06/2020 09:00 |
(FT) | Viktoria Otrokovice[CZE CFLM-12] Nove Sady |
5 1 |
3 0 |
MF | ME | |
13/06/2020 09:15 |
(FT) | Cesky Lev Union Beroun Kladno |
0 4 |
0 3 |
MF | ME | |
13/06/2020 09:15 |
(FT) | Vsetin Novy Jicin |
4 0 |
3 0 |
MF | ME | |
13/06/2020 09:30 |
(FT) | Fk Loko Vltavin[CZE CFLA-7] Meteor Praha |
1 3 |
0 2 |
MF | ME | |
13/06/2020 09:30 |
(FT) | Uhersky Brod[CZE CFLM-14] Slovacko Ii[CZE CFLM-16] |
1 1 |
1 0 |
MF | ME | |
13/06/2020 12:00 |
(FT) | Tromso IL[NOR D1-15] KFUM Oslo[NOR AL-4] |
4 2 |
0 1 |
MF | ME | |
13/06/2020 12:00 |
(FT) | Lahti[FIN D1-8] Gnistan[FIN D3 AB-1] |
3 3 |
1 2 |
MF | ME | |
13/06/2020 14:30 |
(FT) | Vaduz[SUI D1-2] Luzern[SUI Sl-6] |
3 0 |
1 0 |
MF | ME | |
13/06/2020 15:00 |
(FT) | Grasshoppers[SUI D1-3] Lugano[SUI Sl-7] |
1 3 |
0 1 |
MF | ME | |
13/06/2020 15:00 |
(FT) | Thun[SUI Sl-10] Sc Kriens[SUI D1-4] |
3 0 |
2 0 |
MF | ME | |
13/06/2020 15:00 |
(FT) | Neuchatel Xamax[SUI Sl-9] Stade Lausanne Ouchy[SUI D1-7] |
4 2 |
2 1 |
MF | ME | |
13/06/2020 15:00 |
(FT) | St. Gallen[SUI Sl-1] Aarau[SUI D1-8] |
4 1 |
3 1 |
MF | ME | |
13/06/2020 16:00 |
(FT) | Schaffhausen[SUI D1-9] Zurich[SUI Sl-5] |
? ? |
? ? |
MF | ME | |
14/06/2020 13:00 |
(FT) | Ham-Kam Strommen |
1 2 |
1 1 |
MF | ME | |
15/06/2020 14:00 |
(FT) | Lillestrom Jerv |
3 0 |
1 0 |
MF | ME | |
15/06/2020 16:59 |
(FT) | Sandnes Ulf[NOR AL-9] Egersunds IK[NOR D2A-4] |
1 4 |
0 2 |
MF | ME | |
15/06/2020 17:30 |
(FT) | Benesov Fk Mas Taborsko |
0 3 |
0 1 |
MF | ME | |
16/06/2020 14:00 |
(FT) | Kongsvinger Ranheim IL |
1 4 |
1 2 |
MF | ME | |
16/06/2020 16:00 |
(FT) | Slavia Kromeriz[CZE CFLM-7] Zlin B[CZE CFLM-17] |
1 2 |
0 2 |
MF | ME | |
16/06/2020 16:30 |
(FT) | Sardice Blansko |
0 4 |
0 2 |
MF | ME | |
16/06/2020 16:59 |
(FT) | Mladost Petrinja Hrvatski Dragovoljac |
3 2 |
2 1 |
MF | ME | |
16/06/2020 18:00 |
(FT) | Sc Kriens[SUI D1-4] Yf Juventus Zurich |
4 3 |
3 0 |
MF | ME | |
17/06/2020 14:30 |
(FT) | HTTU Asgabat[TKM D1-5] Ahal[TKM D1-2] |
2 4 |
0 3 |
MF | ME | |
17/06/2020 16:00 |
(FT) | SJK Seinajoki[FIN D1-7] VPS Vaasa[FIN D1-12] |
3 0 |
2 0 |
MF | ME | |
17/06/2020 16:00 |
(FT) | Ekenas IF Fotboll[FIN D2-6] HIFK[FIN D1-9] |
0 4 |
0 2 |
MF | ME | |
17/06/2020 16:00 |
(FT) | Slavia Prague B[CZE CFLA-6] Fk Mas Taborsko[CZE CFLA-1] |
1 3 |
1 2 |
MF | ME | |
17/06/2020 16:00 |
(FT) | Valerenga[NOR D1-10] Grorud IL[NOR D2B-1] |
2 0 |
0 0 |
MF | ME | |
17/06/2020 17:30 |
(FT) | Pisek[CZE CFLA-4] Benesov[CZE CFLA-13] |
0 1 |
0 1 |
MF | ME | |
18/06/2020 09:30 |
(FT) | Slavia Praha u19[CZE U19-2] Synot Slovacko U19[CZE U19-7] |
3 1 |
0 0 |
MF | ME | |
18/06/2020 14:00 |
(FT) | Linkopings Fc Womens[SWE WD1-5] Orebro Womens[SWE WD1-8] |
3 1 |
2 0 |
MF | ME | |
18/06/2020 15:00 |
(FT) | Sjk Akatemia Kpv |
? ? |
? ? |
MF | ME | |
18/06/2020 16:30 |
(FT) | Mypa[FIN D2-9] Gnistan[FIN D3 AB-1] |
1 1 |
0 0 |
MF | ME | |
18/06/2020 16:59 |
(FT) | IFK Mariehamn[FIN D1-6] Aland |
5 0 |
2 0 |
MF | ME | |
18/06/2020 16:59 |
(FT) | Raufoss[NOR AL-11] Strommen[NOR AL-13] |
3 1 |
2 0 |
MF | ME | |
19/06/2020 16:00 |
(FT) | Hlucin[CZE CFLM-15] Frydek-mistek[CZE CFLM-3] |
4 0 |
1 0 |
MF | ME | |
19/06/2020 16:00 |
(FT) | Sumperk Unicov[CZE CFLM-4] |
0 4 |
0 1 |
MF | ME | |
19/06/2020 16:00 |
(FT) | Sardice Slavia Kromeriz[CZE CFLM-7] |
3 1 |
0 0 |
MF | ME | |
19/06/2020 16:00 |
(FT) | Odra Petrkovice[CZE CFLM-2] Dolni Benesov[CZE CFLM-18] |
1 0 |
0 0 |
MF | ME | |
19/06/2020 16:30 |
(FT) | Tj Dvur Kralove Nachod Destne |
1 1 |
0 1 |
MF | ME | |
90 phút [1-1], Penalty [3-2], Tj Dvur Kralove thắng | ||||||
19/06/2020 16:59 |
(FT) | Vsetin Zlin B[CZE CFLM-17] |
1 4 |
0 0 |
MF | ME | |
19/06/2020 16:59 |
(FT) | Ullensaker/Kisa IL Kongsvinger |
0 1 |
0 1 |
MF | ME | |
19/06/2020 17:30 |
(FT) | Krizevci Bjelovar |
2 2 |
2 1 |
MF | ME | |
19/06/2020 18:00 |
(FT) | Sandnes Ulf Vard Haugesund |
? ? |
? ? |
MF | ME | |
20/06/2020 09:00 |
(FT) | Benesov[CZE CFLA-13] Slavia Prague B[CZE CFLA-6] |
1 0 |
0 0 |
MF | ME | |
20/06/2020 09:15 |
(FT) | Admira Praha[CZE CFLA-10] Aritma Praha |
? ? |
? ? |
MF | ME | |
20/06/2020 10:00 |
(FT) | Vyskov Slovan Rosice |
? ? |
? ? |
MF | ME | |
20/06/2020 11:00 |
(FT) | KFUM Oslo[NOR AL-4] Lillestrom[NOR D1-14] |
1 2 |
0 1 |
MF | ME | |
20/06/2020 11:00 |
(FT) | Ham-Kam[NOR AL-10] Sogndal[NOR AL-6] |
1 1 |
1 0 |
MF | ME | |
20/06/2020 11:00 |
(FT) | MFK Kosice Kazincbarcika[HUN D2E-14] |
1 0 |
0 0 |
MF | ME | |
20/06/2020 11:50 |
(FT) | Guangzhou Evergrande FC[CHA CSL-1] Shenzhen |
3 2 |
0 0 |
MF | ME | |
20/06/2020 13:00 |
(FT) | Bruhl Sg Calcio Kreuzlingen |
1 1 |
1 0 |
MF | ME | |
21/06/2020 15:30 |
(FT) | Tromso IL[NOR D1-15] Stjordals Blink[NOR D2A-1] |
2 0 |
0 0 |
MF | ME | |
21/06/2020 16:59 |
(FT) | Grorud IL[NOR D2B-1] Strommen[NOR AL-13] |
0 2 |
0 1 |
MF | ME | |
22/06/2020 14:00 |
(FT) | Sandnes Ulf[NOR AL-9] Jerv[NOR AL-12] |
? ? |
? ? |
MF | ME | |
22/06/2020 15:15 |
(FT) | Egersunds IK[NOR D2A-4] Jerv[NOR AL-12] |
1 1 |
0 0 |
MF | ME | |
22/06/2020 16:59 |
(FT) | Asane Fotball[NOR D2B-2] Sotra Sk[NOR D2B-9] |
4 2 |
1 2 |
MF | ME | |
23/06/2020 16:30 |
(FT) | Kpv[FIN D1-11] Sjk Akatemia[FIN D3 AC-1] |
3 0 |
2 0 |
MF | ME | |
24/06/2020 16:00 |
(FT) | SJK Seinajoki[FIN D1-7] RoPS Rovaniemi[FIN D1-10] |
1 0 |
0 0 |
MF | ME | |
24/06/2020 16:00 |
(FT) | Fk Mas Taborsko Benesov |
4 1 |
1 0 |
MF | ME | |
24/06/2020 16:00 |
(FT) | Cska 1948 Sofia[BUL D2-1] PFK Montana[BUL D2-3] |
1 0 |
1 0 |
MF | ME | |
24/06/2020 16:30 |
(FT) | Unicov[CZE CFLM-4] Blansko[CZE CFLM-1] |
5 2 |
1 2 |
MF | ME | |
25/06/2020 16:30 |
(FT) | Mp Mikkeli[FIN D3 AA-1] Mypa[FIN D2-9] |
2 1 |
2 1 |
MF | ME | |
25/06/2020 16:59 |
(FT) | Ham-Kam[NOR AL-10] Raufoss[NOR AL-11] |
2 1 |
0 1 |
MF | ME | |
25/06/2020 16:59 |
(FT) | Bryne[NOR D2A-11] Floy Flekkeroy Il[NOR D4-1] |
1 2 |
0 2 |
MF | ME | |
25/06/2020 18:00 |
(FT) | Nassjo Ff Vasterviks |
? ? |
? ? |
MF | ME | |
26/06/2020 13:00 |
(FT) | Kongsvinger[NOR AL-5] Lillestrom[NOR D1-14] |
3 1 |
0 1 |
MF | ME | |
26/06/2020 13:00 |
(FT) | Ullensaker/Kisa IL[NOR AL-8] Tromso IL[NOR D1-15] |
0 0 |
0 0 |
MF | ME | |
26/06/2020 16:00 |
(FT) | Torpedo Moscow[RUS D1-4] Dolgiye Prudy[RUS D2W-2] |
4 0 |
2 0 |
MF | ME | |
26/06/2020 16:59 |
(FT) | Sandnes Ulf[NOR AL-9] Egersunds IK[NOR D2A-4] |
0 3 |
0 3 |
MF | ME | |
26/06/2020 16:59 |
(FT) | KFUM Oslo[NOR AL-4] Grorud IL[NOR D2B-1] |
0 4 |
0 1 |
MF | ME | |
26/06/2020 16:59 |
(FT) | Sandnes Ulf[NOR AL-9] Ekenas IF Fotboll[FIN D2-6] |
0 3 |
0 3 |
MF | ME | |
26/06/2020 16:59 |
(FT) | Asane Fotball[NOR D2B-2] Floro[NOR D2B-7] |
3 4 |
0 3 |
MF | ME | |
26/06/2020 16:59 |
(FT) | Sardice Vyskov[CZE CFLM-10] |
0 2 |
0 0 |
MF | ME | |
26/06/2020 16:59 |
(FT) | Strommen[NOR AL-13] Eidsvold If |
2 0 |
1 0 |
MF | ME | |
26/06/2020 18:30 |
(FT) | Pisek[CZE CFLA-4] Fk Mas Taborsko[CZE CFLA-1] |
3 2 |
1 0 |
MF | ME | |
27/06/2020 08:00 |
(FT) | Rockingham City Joondalup United |
0 0 |
0 0 |
MF | ME | |
27/06/2020 09:00 |
(FT) | Zenit Caslav Kolin |
3 3 |
0 1 |
MF | ME | |
27/06/2020 09:30 |
(FT) | MFK Kosice Mfk Vranov Nad Topou |
3 1 |
0 0 |
MF | ME | |
27/06/2020 09:30 |
(FT) | Mfk Tatran Aos Liptovsky Mikulas[SVK D2-7] Spisska Nova Ves[SVK D1-W-5] |
3 3 |
2 0 |
MF | ME | |
27/06/2020 10:00 |
(FT) | Vasas[HUN D2E-3] Mte Mosonmagyarovar |
3 2 |
2 2 |
MF | ME | |
27/06/2020 11:30 |
(FT) | Guangzhou R&F[CHA CSL-12] Guangzhou Evergrande FC[CHA CSL-1] |
3 0 |
3 0 |
MF | ME | |
27/06/2020 12:00 |
(FT) | Jerv[NOR AL-12] Arendal[NOR D2A-6] |
1 3 |
0 0 |
MF | ME | |
27/06/2020 14:00 |
(FT) | Asker[NOR D2B-4] Fredrikstad[NOR D2A-3] |
0 5 |
0 1 |
MF | ME | |
27/06/2020 15:00 |
(FT) | Moss[NOR D2A-8] Baerum SK[NOR D2B-10] |
1 1 |
1 1 |
MF | ME | |
27/06/2020 16:00 |
(FT) | Cska 1948 Sofia[BUL D2-1] Strumska Slava[BUL D2-13] |
5 0 |
4 0 |
MF | ME | |
28/06/2020 09:00 |
(FT) | FK Taganrog Akademia |
9 1 |
4 1 |
MF | ME | |
28/06/2020 10:00 |
(FT) | Veles Moscow[RUS D2W-1] Rodina Moskva[RUS D2W-9] |
3 1 |
0 0 |
MF | ME | |
28/06/2020 14:00 |
(FT) | Akron Togliatti[RUS D2U-1] Sokol[RUS D2C-2] |
0 0 |
0 0 |
MF | ME | |
28/06/2020 15:30 |
(FT) | Chayka K Sr[RUS D1-10] Kuban[RUS D2S-12] |
1 1 |
0 1 |
MF | ME | |
28/06/2020 16:59 |
(FT) | Egersunds IK[NOR D2A-4] Vard Haugesund[NOR D4-6] |
? ? |
? ? |
MF | ME | |
28/06/2020 18:00 |
(FT) | IFK Aspudden-Tellus Angby If |
? ? |
? ? |
MF | ME | |
29/06/2020 09:00 |
(FT) | Irtysh 1946 Omsk[RUS D2E-1] Chertanovo Moscow[RUS D1-3] |
0 2 |
0 0 |
MF | ME | |
29/06/2020 15:00 |
(FT) | FK Khimki[RUS D1-2] Saturn[RUS D2C-10] |
3 0 |
2 0 |
MF | ME | |
29/06/2020 18:30 |
(FT) | Teleios Kristiine Jk |
1 2 |
0 1 |
MF | ME | |
30/06/2020 15:00 |
(FT) | Torpedo Moscow Chertanovo Moscow |
3 2 |
1 1 |
MF | ME | |
30/06/2020 16:59 |
(FT) | Tabor Sezana[SLO D1-7] Triestina[ITA C1B-8] |
1 3 |
0 2 |
MF | ME |