Spanish La Liga results |
FT | HT | Stats | |||
26/04 20:00 |
16' | Real Sociedad[6] Real Madrid[1] |
0 0 |
0 0 |
Formation Events |
|
Italy Serie A results |
FT | HT | Stats | |||
26/04 19:45 |
30' | Frosinone[18] Salernitana[20] |
2 0 |
2 0 |
Formation Events |
|
Germany Bundesliga results |
FT | HT | Stats | |||
26/04 19:30 |
45+' | Bochum[16] Hoffenheim[9] |
1 0 |
1 0 |
Formation Events |
|
French Ligue 1 results |
FT | HT | Stats | |||
26/04 20:00 |
17' | Montpellier[12] Nantes[14] |
1 1 |
1 1 |
Formation Events |
|
England Championship results |
FT | HT | Stats | |||
26/04 20:00 |
15' | Queens Park Rangers[18] Leeds United[2] |
1 0 |
1 0 |
Formation Events |
|
AFC U23 Championship results |
FT | HT | Stats | |||
26/04 18:30 |
90+' | Iraq U23 Viet Nam U23 |
1 0 |
0 0 |
Formation Events |
|
26/04 15:00 |
FT | Uzbekistan U23 Saudi Arabia U23 |
2 0 |
1 0 |
Formation Events |
|
Italy Serie B results |
FT | HT | Stats | |||
26/04 19:30 |
45+' | Pisa[9] Catanzaro[5] |
0 1 |
0 1 |
Formation Events |
|
26/04 19:30 |
45+' | Venezia[3] Cremonese[4] |
0 1 |
0 1 |
Formation Events |
|
Spain Segunda Division B results |
FT | HT | Stats | |||
26/04 19:30 |
45+' | Andorra[21] Racing de Santander[8] |
1 0 |
1 0 |
Formation Events |
|
Germany Bundesliga 2 results |
FT | HT | Stats | |||
26/04 17:30 |
FT | Hertha Berlin[7] Hannover 96[6] |
1 1 |
1 0 |
Formation Events |
|
26/04 17:30 |
FT | St Pauli[2] Hansa Rostock[16] |
1 0 |
0 0 |
Formation Events |
|
Portugal Primera Liga results |
FT | HT | Stats | |||
26/04 20:15 |
2' | Gil Vicente[12] Arouca[6] |
0 0 |
0 0 |
Formation Events |
|
Australia League A results |
FT | HT | Stats | |||
26/04 10:45 |
FT | Brisbane Roar FC[8] Adelaide United FC[9] |
3 4 |
1 1 |
Formation Events |
|
Belgium Jupiler League results |
FT | HT | Stats | |||
26/04 19:45 |
32' | AS Eupen[14] Sporting Charleroi[13] |
0 1 |
0 1 |
Formation Events |
|
Denmark SAS Ligaen results |
FT | HT | Stats | |||
26/04 18:00 |
FT | Lyngby[8] Vejle[11] |
1 1 |
1 0 |
Formation Events |
|
Copa Libertadores results |
FT | HT | Stats | |||
26/04 01:00 |
FT | Barcelona SC(ECU)[ECU D1a-6] Sao Paulo[BRA D1-14] |
0 2 |
0 1 |
Formation Events |
|
26/04 01:00 |
FT | Palestino[CHI D1-2] Millonarios[COL D1a-6] |
3 1 |
2 1 |
Formation Events |
|
Finland Veikkausliga results |
FT | HT | Stats | |||
26/04 16:00 |
FT | Inter Turku[8] Ekenas IF Fotboll[11] |
2 1 |
1 0 |
Formation Events |
|
Ireland Premier League results |
FT | HT | Stats | |||
26/04 20:00 |
18' | Shamrock Rovers[2] Galway United[5] |
0 0 |
0 0 |
Formation Events |
|
26/04 19:45 |
33' | Drogheda United[9] Sligo Rovers[7] |
1 1 |
1 1 |
Formation Events |
|
26/04 19:45 |
33' | Dundalk[10] Bohemians[4] |
1 0 |
1 0 |
Formation Events |
|
26/04 19:45 |
33' | Shelbourne[1] St Patrick's[6] |
0 0 |
0 0 |
Formation Events |
|
26/04 19:45 |
33' | Waterford United[8] Derry City[3] |
0 0 |
0 0 |
Formation Events |
|
Turkey Super Lig results |
FT | HT | Stats | |||
26/04 18:00 |
FT | Adana Demirspor[11] Galatasaray[1] |
0 3 |
0 0 |
Formation Events |
|
Poland results |
FT | HT | Stats | |||
26/04 19:30 |
HT | Jagiellonia Bialystok[1] Pogon Szczecin[5] |
2 1 |
2 1 |
Formation Events |
|
26/04 17:00 |
FT | Piast Gliwice[10] Warta Poznan[13] |
2 0 |
1 0 |
Formation Events |
|
Gouden Gids Divisie results |
FT | HT | Stats | |||
26/04 19:00 |
60' | Cambuur Leeuwarden[12] Dordrecht 90[4] |
3 2 |
2 1 |
Formation Events |
|
26/04 19:00 |
55' | De Graafschap[6] MVV Maastricht[9] |
1 0 |
1 0 |
Formation Events |
|
26/04 19:00 |
56' | Jong Ajax Amsterdam[14] Roda JC Kerkrade[2] |
1 1 |
1 1 |
Formation Events |
|
26/04 19:00 |
57' | Oss[18] Jong AZ[7] |
0 1 |
0 1 |
Formation Events |
|
26/04 19:00 |
58' | VVV Venlo[13] Den Bosch[19] |
1 2 |
0 1 |
Formation Events |
|
26/04 19:00 |
59' | Willem II[1] Groningen[3] |
1 0 |
0 0 |
Formation Events |
|
French Nationa League results |
FT | HT | Stats | |||
26/04 18:30 |
88' | Chateauroux[11] Epinal[17] |
1 4 |
1 3 |
Formation Events |
|
26/04 18:30 |
90+' | Cholet So[18] Rouen[8] |
1 2 |
1 1 |
Formation Events |
|
26/04 18:30 |
FT | Dijon[6] Goal[14] |
3 0 |
1 0 |
Formation Events |
|
26/04 18:30 |
90+' | Nancy[4] Le Mans[5] |
3 5 |
2 2 |
Formation Events |
|
26/04 18:30 |
Nimes[13] Red Star 93[1] |
0 0 |
0 0 |
Formation Events |
||
26/04 18:30 |
Versailles 78[9] Orleans US 45[10] |
0 0 |
0 0 |
Formation Events |
||
26/04 18:30 |
FT | Villefranche[12] Avranches[16] |
0 1 |
0 0 |
Formation Events |
|
26/04 18:30 |
Marignane Gignac[15] Sochaux[7] |
0 0 |
0 0 |
Formation Events |
||
26/04 17:30 |
FT | Chamois Niortais[2] Martigues[3] |
1 3 |
1 2 |
Formation Events |
|
Hungary results |
FT | HT | Stats | |||
26/04 19:00 |
63' | Zalaegerszegi TE[9] Videoton Puskas Akademia[4] |
0 0 |
0 0 |
Formation Events |
|
Romania - Division A results |
FT | HT | Stats | |||
26/04 18:00 |
FT | Dinamo Bucuresti[14] Voluntari[15] |
1 1 |
1 1 |
Formation Events |
|
Bulgaria results |
FT | HT | Stats | |||
26/04 18:00 |
FT | Pirin Blagoevgrad[13] Botev Vratsa[15] |
1 2 |
1 1 |
Formation Events |
|
Serbia results |
FT | HT | Stats | |||
26/04 18:00 |
FT | Cukaricki[6] Mladost Lucani[7] |
4 1 |
2 1 |
Formation Events |
|
26/04 16:00 |
FT | FK Vozdovac Beograd[14] Spartak Subotica[10] |
0 0 |
0 0 |
Formation Events |
|
Slovakia results |
FT | HT | Stats | |||
26/04 16:30 |
FT | Zemplin Michalovce[11] Dukla Banska Bystrica[5] |
2 0 |
0 0 |
Formation Events |
|
Austria results |
FT | HT | Stats | |||
26/04 18:30 |
FT | Austria Wien[7] Rheindorf Altach[9] |
2 2 |
1 1 |
Formation Events |
|
Croatia results |
FT | HT | Stats | |||
26/04 17:00 |
FT | Istra 1961[8] Slaven Belupo Koprivnica[9] |
3 0 |
3 0 |
Formation Events |
|
Denmark 1.Division results |
FT | HT | Stats | |||
26/04 18:00 |
FT | B93 Copenhagen[8] Horsens[9] |
0 1 |
0 0 |
Formation Events |
|
26/04 18:00 |
FT | Hillerod Fodbold[7] Naestved[11] |
0 0 |
0 0 |
Formation Events |
|
26/04 18:00 |
FT | Kolding IF[5] Sonderjyske[2] |
0 3 |
0 1 |
Formation Events |
|
Belarus Premier League results |
FT | HT | Stats | |||
26/04 18:30 |
90+' | Dinamo Brest[3] Naftan Novopolock[13] |
2 2 |
1 0 |
Formation Events |
|
26/04 16:30 |
FT | Vitebsk[7] BATE Borisov[10] |
1 0 |
1 0 |
Formation Events |
|
South Africa Premier League results |
FT | HT | Stats | |||
26/04 18:30 |
FT | Ajax Cape Town[16] Richards Bay[15] |
1 0 |
0 0 |
Formation Events |
|
26/04 18:30 |
Ts Galaxy[6] Moroka Swallows[14] |
0 0 |
0 0 |
Formation Events |
||
Morocco Super League results |
FT | HT | Stats | |||
26/04 19:00 |
Js Soualem[13] MCO Mouloudia Oujda[15] |
0 0 |
0 0 |
Formation Events |
||
Iraq results |
FT | HT | Stats | |||
26/04 16:00 |
FT | Arbil[14] Al Talaba[10] |
? ? |
? ? |
Formation Events |
|
26/04 16:00 |
FT | Al-Naft[5] Al Shorta[1] |
1 1 |
0 1 |
Formation Events |
|
26/04 16:00 |
FT | Naft Alwasat[20] Naft Misan[11] |
0 2 |
0 1 |
Formation Events |
|
26/04 13:45 |
FT | Al Karkh[15] Al Zawraa[3] |
0 3 |
0 1 |
Formation Events |
|
26/04 13:45 |
FT | Al Qasim Sport Club[18] Duhok[6] |
1 3 |
1 2 |
Formation Events |
|
China Premier League results |
FT | HT | Stats | |||
26/04 13:00 |
FT | Chengdu Rongcheng[2] Shandong Taishan[7] |
0 1 |
0 1 |
Formation Events |
|
26/04 12:35 |
FT | Shijiazhuang Ever Bright[4] HeNan[10] |
2 3 |
0 1 |
Formation Events |
|
26/04 12:35 |
FT | Changchun YaTai[15] Meizhou Hakka[16] |
0 1 |
0 0 |
Formation Events |
|
26/04 12:35 |
FT | Wuhan Three Towns[12] Tianjin Teda[6] |
2 1 |
1 1 |
Formation Events |
|
26/04 12:35 |
FT | Zhejiang Professional[8] Beijing Guoan[5] |
1 2 |
0 1 |
Formation Events |
|
26/04 11:00 |
FT | Qingdao West Coast[11] Nantong Zhiyun[13] |
0 2 |
0 2 |
Formation Events |
|
Armenia Premier League results |
FT | HT | Stats | |||
26/04 16:00 |
FT | Ararat Yerevan[6] Van[8] |
1 1 |
0 0 |
Formation Events |
|
Estonia results |
FT | HT | Stats | |||
26/04 17:00 |
FT | Parnu Linnameeskond[8] Nomme United[9] |
2 1 |
1 1 |
Formation Events |
|
Switzerland Challenge League results |
FT | HT | Stats | |||
26/04 19:15 |
47' | Aarau[4] Bellinzona[8] |
0 0 |
0 0 |
Formation Events |
|
Indonesia Super Liga results |
FT | HT | Stats | |||
26/04 13:00 |
FT | Cilegon United[14] Persija Jakarta[10] |
0 1 |
0 1 |
Formation Events |
|
26/04 09:00 |
FT | Persis Solo[8] Persita Tangerang[16] |
1 2 |
1 1 |
Formation Events |
|
26/04 09:00 |
FT | Psis Semarang[6] Pstni[18] |
3 0 |
2 0 |
Formation Events |
|
Finland Suomen Cup results |
FT | HT | Stats | |||
26/04 17:45 |
FT | Fish United Tpv Tampere[FIN D3 AB-8] |
? ? |
? ? |
Formation Events |
|
CAF Champions League results |
FT | HT | Stats | |||
26/04 20:00 |
Al Ahly[EGY D1-11] Tp Mazembe Englebert |
0 0 |
0 0 |
Formation Events |
||
26/04 19:00 |
13' | Mamelodi Sundowns[SAPL D1-1] Esperance Sportive de Tunis[TUN D1B-1] |
0 0 |
0 0 |
Formation Events |
|
Latvia - 1. Division results |
FT | HT | Stats | |||
26/04 16:00 |
FT | Metta/LU Riga[8] Fk Auda Riga[6] |
1 3 |
0 2 |
Formation Events |
|
Honduras Liga Nacional results |
FT | HT | Stats | |||
26/04 02:30 |
FT | CD Victoria[a-7] Marathon[a-2] |
1 0 |
1 0 |
Formation Events |
|
26/04 00:15 |
FT | CD Motagua[a-2] Real Sociedad Tocoa[a-8] |
3 0 |
0 0 |
Formation Events |
|
El Salvador Primera Division results |
FT | HT | Stats | |||
26/04 02:30 |
FT | Aguila[a-4] Santa Tecla[a-10] |
4 2 |
1 1 |
Formation Events |
|
Belarus Pershaya Liga results |
FT | HT | Stats | |||
26/04 15:30 |
FT | Volna Pinsk[4] Belarus U17[14] |
3 0 |
2 0 |
Formation Events |
|
Paraguay Division 2 results |
FT | HT | Stats | |||
26/04 15:00 |
FT | Deportivo Carapegua[6] Rubio Nu Asuncion[15] |
1 1 |
0 1 |
Formation Events |
|
Ecuador Campeonato Serie B results |
FT | HT | Stats | |||
26/04 01:00 |
FT | CD Independiente Juniors[1] Cuniburo[3] |
4 0 |
2 0 |
Formation Events |
|
Malta First Division League results |
FT | HT | Stats | |||
26/04 19:30 |
Fgura United[7] Swieqi United[9] |
0 0 |
0 0 |
Formation Events |
||
26/04 19:30 |
Msida St Joseph[16] Attard[15] |
0 0 |
0 0 |
Formation Events |
||
26/04 17:00 |
FT | Marsa[4] Zurrieq[6] |
0 0 |
0 0 |
Formation Events |
|
International Friendly results |
FT | HT | Stats | |||
26/04 14:00 |
FT | Selangor PB[MAS SL-2] DPMM FC[SIN D1-7] |
4 0 |
2 0 |
Formation Events |
|
Bangladesh Premier League results |
FT | HT | Stats | |||
26/04 10:45 |
FT | Rahmatgonj Mfs[9] Fortis Limited[6] |
1 2 |
0 2 |
Formation Events |
|
26/04 10:45 |
FT | Sheikh Russel KC[8] Abahani Limited Dhaka[3] |
0 1 |
0 0 |
Formation Events |
|
Poland 3. Liga results |
FT | HT | Stats | |||
26/04 19:00 |
Pogon Siedlce[1] Radunia Stezyca[5] |
0 0 |
0 0 |
Formation Events |
||
26/04 17:00 |
FT | Chojniczanka Chojnice[7] Sandecja[18] |
? ? |
? ? |
Formation Events |
|
Australia New South Wales Super League results |
FT | HT | Stats | |||
26/04 11:00 |
FT | Nepean Football Club[16] Bankstown City Lions[5] |
0 1 |
0 1 |
Formation Events |
|
Bulgaria Division 2 results |
FT | HT | Stats | |||
26/04 15:00 |
FT | Marek Dupnica[3] Septemvri Sofia[2] |
1 1 |
1 0 |
Formation Events |
|
Northern Ireland IFA Championship results |
FT | HT | Stats | |||
26/04 19:45 |
Annagh United[5] Bangor City FC[4] |
0 0 |
0 0 |
Formation Events |
||
26/04 19:45 |
40' | Dundela[1] Harland Wolff Welders[6] |
2 0 |
2 0 |
Formation Events |
|
26/04 19:45 |
41' | Portadown FC[2] Institute[3] |
0 0 |
0 0 |
Formation Events |
|
26/04 19:45 |
Ballinamallard United[9] Ballyclare Comrades[8] |
0 0 |
0 0 |
Formation Events |
||
26/04 19:45 |
41' | Dergview[11] Ards[10] |
0 0 |
0 0 |
Formation Events |
|
26/04 19:00 |
66' | Knockbreda[12] Newington[7] |
2 4 |
1 1 |
Formation Events |
|
Latvia - 2. Division results |
FT | HT | Stats | |||
26/04 17:00 |
FT | Rezekne / Bjss[12] Valmieras Fk Ii[5] |
1 0 |
1 0 |
Formation Events |
|
Kazakhstan Division 1 results |
FT | HT | Stats | |||
26/04 12:00 |
FT | Taraz[14] Altay Spor Kulubu[16] |
3 1 |
1 1 |
Formation Events |
|
26/04 10:00 |
FT | Akzhayik Oral[12] Arys[10] |
? ? |
? ? |
Formation Events |
|
26/04 10:00 |
FT | Okzhetpes[9] Sd Family[5] |
4 1 |
1 0 |
Formation Events |
|
Australia New South Wales Premier League results |
FT | HT | Stats | |||
26/04 10:30 |
FT | Manly United[12] Spirit[11] |
3 2 |
2 1 |
Formation Events |
|
26/04 10:30 |
FT | Sydney FC U21[14] Sydney United[6] |
0 2 |
0 1 |
Formation Events |
|
South Australian Premier League results |
FT | HT | Stats | |||
26/04 11:45 |
FT | West Torrens Birkalla[4] Sturt Lions[11] |
2 0 |
2 0 |
Formation Events |
|
German 3. Liga results |
FT | HT | Stats | |||
26/04 18:00 |
FT | Arminia Bielefeld[15] VfB Lubeck[19] |
0 0 |
0 0 |
Formation Events |
|
Israel State League results |
FT | HT | Stats | |||
26/04 12:00 |
FT | As Nordia Jerusalem[S-10] Maccabi Lroni Kiryat Malakhi[S-11] |
2 1 |
0 0 |
Formation Events |
|
26/04 11:40 |
FT | Moadon Sport Tira[N-2] Tzeirey Kafr Kana[N-9] |
4 1 |
1 0 |
Formation Events |
|
26/04 11:40 |
FT | Hapoel Bnei Zalfa[N-8] Kiryat Yam Sc[N-4] |
3 3 |
1 2 |
Formation Events |
|
26/04 11:40 |
FT | Hapoel Kafr Kanna[N-13] Hapoel Kaukab[N-16] |
2 1 |
0 0 |
Formation Events |
|
26/04 11:40 |
FT | Hapoel Raanana[N-1] Ms Tseirey Taybe[N-15] |
3 0 |
0 0 |
Formation Events |
|
26/04 11:40 |
FT | Maccabi Tzur Shalom[N-3] Hapoel Ironi Baka El Garbiya[N-5] |
0 0 |
0 0 |
Formation Events |
|
26/04 11:40 |
FT | Maccabi Ahi Nazareth[N-6] Ironi Nesher[N-10] |
3 1 |
1 0 |
Formation Events |
|
26/04 11:40 |
FT | Hapoel Bikat Hayarden[S-12] Hapoel Marmorek Irony Rehovot[S-16] |
1 2 |
1 1 |
Formation Events |
|
26/04 11:40 |
FT | Hapoel Holon Yaniv[S-5] Hapoel Herzliya[S-7] |
4 1 |
1 0 |
Formation Events |
|
26/04 11:40 |
FT | Ironi Modiin[S-3] Sport Club Dimona[S-2] |
0 0 |
0 0 |
Formation Events |
|
26/04 11:40 |
FT | Maccabi Yavne[S-8] Shimshon Kafr Qasim[S-14] |
2 3 |
0 2 |
Formation Events |
|
26/04 11:40 |
FT | Sc Maccabi Ashdod[S-9] Hapoel Kfar Shalem[S-1] |
2 0 |
2 0 |
Formation Events |
|
26/04 11:40 |
FT | Maccabi Shaarayim[S-13] Ms Hapoel Lod[S-15] |
2 0 |
2 0 |
Formation Events |
|
26/04 11:40 |
FT | Shimshon Tel Aviv[S-4] As Ashdod[S-6] |
0 1 |
0 0 |
Formation Events |
|
26/04 11:40 |
FT | Maccabi Nujeidat Ahmed[N-14] Hapoel Migdal Haemek[N-11] |
3 3 |
1 2 |
Formation Events |
|
26/04 11:00 |
FT | Tzeirey Um Al Fahem[N-12] Hapoel Bueine[N-7] |
? ? |
? ? |
Formation Events |
|
Italian Campionato Primavera results |
FT | HT | Stats | |||
26/04 17:00 |
FT | Fiorentina U19[P1-11] Inter Milan U19[P1-1] |
1 2 |
0 1 |
Formation Events |
|
Angola Girabola League results |
FT | HT | Stats | |||
26/04 17:00 |
FT | Kabuscorp Do Palanca[4] Primeiro 1 De Agosto[6] |
2 2 |
1 1 |
Formation Events |
|
Bahrain Division 2 results |
FT | HT | Stats | |||
26/04 17:00 |
FT | Al Ittifaq[6] Al Tadhmon[12] |
? ? |
? ? |
Formation Events |
|
26/04 17:00 |
FT | Al Budaiya[5] Isa Town[7] |
2 0 |
2 0 |
Formation Events |
|
26/04 17:00 |
FT | Al Ittihad Bhr[4] Buri[8] |
3 1 |
1 0 |
Formation Events |
|
26/04 17:00 |
FT | Al Ali Csc[1] Um Alhassam[11] |
? ? |
? ? |
Formation Events |
|
Macao Division 1 results |
FT | HT | Stats | |||
26/04 14:00 |
FT | Chao Pak Kei[1] Cd Monte Carlo[6] |
3 0 |
0 0 |
Formation Events |
|
Mexico Primera Divison A results |
FT | HT | Stats | |||
26/04 04:05 |
FT | Mineros De Zacatecas[a-8] Leones Univ Guadalajara[a-2] |
0 0 |
0 0 |
Formation Events |
|
26/04 02:05 |
FT | Cancun[a-6] CF Atlante[a-3] |
0 1 |
0 0 |
Formation Events |
|
Australia Victorian Premier League results |
FT | HT | Stats | |||
26/04 10:30 |
FT | Melbourne Knights[8] Oakleigh Cannons[5] |
0 1 |
0 1 |
Formation Events |
|
Georgia Primera Division results |
FT | HT | Stats | |||
26/04 17:00 |
FT | Dinamo Tbilisi[5] Telavi[7] |
0 0 |
0 0 |
Formation Events |
|
26/04 16:00 |
FT | Kolkheti Poti[6] Samtredia[9] |
2 0 |
0 0 |
Formation Events |
|
Ireland Division 1 results |
FT | HT | Stats | |||
26/04 19:45 |
40' | Athlone[6] Cobh Ramblers[8] |
0 0 |
0 0 |
Formation Events |
|
26/04 19:45 |
40' | Bray Wanderers[4] Kerry[9] |
0 0 |
0 0 |
Formation Events |
|
26/04 19:45 |
40' | Treaty United[7] UC Dublin UCD[2] |
0 1 |
0 1 |
Formation Events |
|
26/04 18:00 |
FT | Finn Harps[3] Cork City[1] |
0 2 |
0 0 |
Formation Events |
|
Algeria Division 1 results |
FT | HT | Stats | |||
26/04 16:00 |
FT | Us Biskra[7] Es Setif[4] |
2 2 |
1 2 |
Formation Events |
|
26/04 16:00 |
FT | El Bayadh[10] Usm Khenchela[11] |
1 0 |
1 0 |
Formation Events |
|
26/04 16:00 |
FT | Js Saoura[9] Union Sportive Souf[16] |
6 0 |
3 0 |
Formation Events |
|
26/04 16:00 |
FT | Us Biskra[7] Mc Oran[15] |
? ? |
? ? |
Formation Events |
|
26/04 16:00 |
FT | Es Setif[4] Union Sportive Souf[16] |
? ? |
? ? |
Formation Events |
|
26/04 16:00 |
FT | Js Kabylie[8] Cs Constantine[3] |
? ? |
? ? |
Formation Events |
|
26/04 16:00 |
FT | Usm Khenchela[11] Mc Alger[1] |
? ? |
? ? |
Formation Events |
|
26/04 16:00 |
FT | Nc Magra[13] Js Saoura[9] |
? ? |
? ? |
Formation Events |
|
26/04 16:00 |
FT | Paradou Ac[5] Aso Chlef[12] |
? ? |
? ? |
Formation Events |
|
Ukraine Division 2 results |
FT | HT | Stats | |||
26/04 10:30 |
FT | Metalist Kharkiv[A-9] Kremin Kremenchuk[B-8] |
2 1 |
0 1 |
Formation Events |
|
Israel Leumit League results |
FT | HT | Stats | |||
26/04 14:00 |
FT | Bnei Yehuda Tel Aviv[1] Hapoel Ironi Kiryat Shmona[2] |
0 0 |
0 0 |
Formation Events |
|
26/04 14:00 |
FT | Hapoel Umm Al Fahm[7] Ironi Tiberias[3] |
0 2 |
0 1 |
Formation Events |
|
26/04 14:00 |
FT | Hapoel Natzrat Illit[5] Maccabi Herzliya[8] |
5 0 |
3 0 |
Formation Events |
|
26/04 14:00 |
FT | Ironi Ramat Hasharon[6] Maccabi Kabilio Jaffa[4] |
4 2 |
2 1 |
Formation Events |
|
26/04 14:00 |
FT | Hapoel Acco[9] Kfar Kasem[10] |
5 2 |
1 1 |
Formation Events |
|
26/04 14:00 |
FT | Hapoel Afula[15] Hapoel Rishon Letzion[11] |
2 0 |
0 0 |
Formation Events |
|
26/04 14:00 |
FT | Hapoel Kfar Saba[14] Hapoel Ramat Gan FC[12] |
2 2 |
0 2 |
Formation Events |
|
26/04 14:00 |
FT | Sektzia Nes Tziona[13] Ihud Bnei Shfaram[16] |
2 2 |
0 1 |
Formation Events |
|
Sweden Div 2 Norrland results |
FT | HT | Stats | |||
26/04 18:00 |
FT | Orebro Syrianska If[N-7] AFC United[N-14] |
2 2 |
1 1 |
Formation Events |
|
Austria Erste Division results |
FT | HT | Stats | |||
26/04 17:10 |
FT | Kapfenberg Superfund[12] SV Horn[11] |
1 3 |
1 2 |
Formation Events |
|
26/04 17:10 |
FT | Lafnitz[10] Leoben[3] |
2 3 |
0 3 |
Formation Events |
|
26/04 17:10 |
FT | SV Ried[2] SKU Amstetten[16] |
3 0 |
3 0 |
Formation Events |
|
Poland - 2. Liga results |
FT | HT | Stats | |||
26/04 19:30 |
45+' | Wisla Krakow[4] Podbeskidzie[17] |
2 1 |
2 1 |
Formation Events |
|
Scotland Championship results |
FT | HT | Stats | |||
26/04 19:45 |
38' | Airdrie United[4] Dundee United[1] |
0 0 |
0 0 |
Formation Events |
|
Sweden Div 1 Sodra results |
FT | HT | Stats | |||
26/04 18:00 |
FT | Angelholms FF[S-11] Lunds BK[S-2] |
1 1 |
1 0 |
Formation Events |
|
26/04 18:00 |
FT | Torslanda IK[S-14] Trollhattan[S-15] |
2 2 |
1 0 |
Formation Events |
|
Jordan Premier League results |
FT | HT | Stats | |||
26/04 18:45 |
Ramtha SC[4] Sahab Sc[12] |
0 0 |
0 0 |
Formation Events |
||
26/04 16:00 |
FT | Shabab AlOrdon[8] Al Wihdat Amman[3] |
0 3 |
0 0 |
Formation Events |
|
Uzbekistan Professional Football League results |
FT | HT | Stats | |||
26/04 13:00 |
FT | Qumqo‘rg‘on Qoraqalpogiston Fa |
2 0 |
2 0 |
Formation Events |
|
South Australian Super League results |
FT | HT | Stats | |||
26/04 11:00 |
FT | Adelaide City FC[10] Adelaide United Fc Youth[8] |
2 3 |
1 1 |
Formation Events |
|
26/04 11:00 |
FT | Adelaide Panthers[12] Croydon Kings[9] |
2 2 |
2 2 |
Formation Events |
|
Australia Queensland State League results |
FT | HT | Stats | |||
26/04 11:30 |
FT | Redlands United FC[11] Brisbane Wolves[3] |
0 1 |
0 0 |
Formation Events |
|
Copa Sudamericana results |
FT | HT | Stats | |||
26/04 03:00 |
FT | Dep.Independiente Medellin[COL D1a-9] Defensa Y Justicia[ARG D1-6] |
2 1 |
2 0 |
Formation Events |
|
26/04 03:00 |
FT | Delfin SC[ECU D1a-14] Internacional[BRA D1-6] |
1 2 |
0 1 |
Formation Events |
|
26/04 01:00 |
FT | Always Ready[BOL D1a-14] Univ. Cesar Vallejo[PER D1a-16] |
2 0 |
1 0 |
Formation Events |
|
26/04 01:00 |
FT | Fortaleza[BRA D1-8] Boca Juniors[ARG D1-7] |
4 2 |
1 1 |
Formation Events |
|
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga results |
FT | HT | Stats | |||
26/04 15:30 |
FT | Unicov[M-5] Kvitkovice[M-2] |
5 0 |
3 0 |
Formation Events |
|
Moldova Division 2 results |
FT | HT | Stats | |||
26/04 14:00 |
FT | Real Succes[B-6] Sheriff B[A-2] |
3 3 |
2 0 |
Formation Events |
|
26/04 14:00 |
FT | Flacara Falesti[B-5] Fcm Ungheni[A-5] |
2 2 |
0 2 |
Formation Events |
|
26/04 14:00 |
FT | Olimp Comrat[B-4] Iskra-stal Ribnita[A-4] |
3 1 |
2 1 |
Formation Events |
|
Slovenia 2. Liga results |
FT | HT | Stats | |||
26/04 16:00 |
FT | ND Ilirija 1911[16] Tabor Sezana[14] |
2 0 |
1 0 |
Formation Events |
|
Australia Victorian Division 1 results |
FT | HT | Stats | |||
26/04 11:30 |
FT | Northcote City[2] Brunswick City[6] |
2 1 |
1 0 |
Formation Events |
|
26/04 11:30 |
FT | Bentleigh Greens[8] Melbourne Heart Youth[12] |
1 0 |
0 0 |
Formation Events |
|
26/04 11:30 |
FT | Preston Lions[3] Werribee City Sc[13] |
5 0 |
3 0 |
Formation Events |
|
Uzbekistan Cup results |
FT | HT | Stats | |||
26/04 12:30 |
FT | Aral Nukus[UZB D1A-5] Sementchi Quvasoy |
? ? |
? ? |
Formation Events |
|
26/04 12:30 |
FT | Dostlik Tashkent[UZB D1A-8] Sirdaryo Fa |
5 1 |
2 1 |
Formation Events |
|
26/04 12:30 |
FT | Neftchi Fargona[UZB D1-2] Metallurg Bekobod[UZB D1-13] |
1 1 |
1 1 |
Formation Events |
|
26/04 12:30 |
FT | Jizzakh Bars Kuruvchi Kokand Qoqon[UZB D1A-1] |
1 1 |
0 1 |
Formation Events |
|
26/04 12:30 |
FT | Pakhtakor Tashkent[UZB D1-9] Sogdiana Jizak[UZB D1-6] |
2 3 |
1 3 |
Formation Events |
|
Lithuania - 2. Division results |
FT | HT | Stats | |||
26/04 17:00 |
FT | Neptuna Klaipeda[1] Garliava[11] |
1 0 |
1 0 |
Formation Events |
|
26/04 16:00 |
FT | Babrungas[6] Minija[10] |
0 0 |
0 0 |
Formation Events |
|
26/04 16:00 |
FT | Nevezis[5] Ekranas Panevezys[13] |
1 2 |
0 1 |
Formation Events |
|
26/04 15:00 |
FT | Nfa Aisciai Kaunas[4] Bfa[2] |
1 0 |
1 0 |
Formation Events |
|
Ghana Premier League results |
FT | HT | Stats | |||
26/04 16:00 |
FT | Legon Cities[11] Berekum Chelsea[5] |
3 2 |
1 0 |
Formation Events |
|
Germany Regionalliga results |
FT | HT | Stats | |||
26/04 18:30 |
Fortuna Koln[W-4] Wuppertaler Sv[W-2] |
0 0 |
0 0 |
Formation Events |
||
26/04 18:30 |
81' | Ssvg Velbert[W-17] Wegberg Beeck[W-16] |
2 1 |
1 0 |
Formation Events |
|
26/04 18:00 |
FT | Fv Illertissen[B-4] Spvgg Ansbach[B-14] |
4 0 |
0 0 |
Formation Events |
|
26/04 18:00 |
FT | Memmingen[B-18] Greuther Furth 2[B-7] |
1 0 |
1 0 |
Formation Events |
|
26/04 18:00 |
FT | SpVgg Bayreuth[B-12] Turkgucu Munchen[B-8] |
4 0 |
3 0 |
Formation Events |
|
26/04 18:00 |
FT | Chemie Leipzig[NE-9] SV Babelsberg 03[NE-6] |
0 0 |
0 0 |
Formation Events |
|
26/04 18:00 |
FT | Sc Weiche Flensburg 08[N-14] Sv Meppen[N-3] |
0 1 |
0 0 |
Formation Events |
|
Spanish Bizkaia-Tercera Division results |
FT | HT | Stats | |||
26/04 17:00 |
FT | Elche Cf Ilicitano Cd Roda |
? ? |
? ? |
Formation Events |
|
Australia Victoria State League results |
FT | HT | Stats | |||
26/04 11:30 |
FT | North Sunshine Eagles Moreland Zebras |
1 0 |
0 0 |
Formation Events |
|
26/04 11:30 |
FT | Essendon Royals Nunawading City |
2 1 |
1 1 |
Formation Events |
|
26/04 11:30 |
FT | Pascoe Vale Sc Altona City |
0 1 |
0 1 |
Formation Events |
|
Australian cloth results |
FT | HT | Stats | |||
26/04 11:30 |
FT | Brisbane Knights[1] Western Spirit[11] |
5 0 |
5 0 |
Formation Events |
|
Tajikistan Vysshaya Liga results |
FT | HT | Stats | |||
26/04 14:00 |
FT | Kuktosh[10] Barkchi Hisor[6] |
2 1 |
2 0 |
Formation Events |
|
26/04 12:30 |
FT | Istaravshan[7] Cska Pamir Dushanbe[2] |
0 1 |
0 0 |
Formation Events |
|
South Africa First League results |
FT | HT | Stats | |||
26/04 14:00 |
FT | Black Leopards[11] Orbit College[5] |
3 0 |
1 0 |
Formation Events |
|
26/04 14:00 |
FT | Pretoria Callies[10] Upington City[7] |
1 1 |
1 1 |
Formation Events |
|
Nicaragua Apertura league results |
FT | HT | Stats | |||
26/04 01:00 |
FT | Diriangen[a-1] Walter Ferretti[a-5] |
1 0 |
0 0 |
Formation Events |
|
Cyprus 2 Division results |
FT | HT | Stats | |||
26/04 15:00 |
FT | Ermis Aradippou[16] Xylotympou[12] |
2 1 |
0 1 |
Formation Events |
|
Czech Group D League results |
FT | HT | Stats | |||
26/04 17:30 |
FT | Batov Novy Jicin |
2 3 |
1 1 |
Formation Events |
|
26/04 17:00 |
FT | Kladno Hrebec |
2 0 |
0 0 |
Formation Events |
|
Romania - Liga 3 Seria results |
FT | HT | Stats | |||
26/04 15:00 |
FT | Gloria Popesti-leordeni Cs Dinamo Bucuresti |
0 1 |
0 0 |
Formation Events |
|
26/04 15:00 |
FT | Metalurgistul Cugir Acs Viitorul Cluj |
? ? |
? ? |
Formation Events |
|
26/04 15:00 |
FT | Cs Sanatatea Cluj Minaur Baia Mare |
2 4 |
1 1 |
Formation Events |
|
26/04 15:00 |
FT | Avantul Periam Ineu |
3 2 |
3 1 |
Formation Events |
|
26/04 15:00 |
FT | Acs Olimpic Cetate Rasnov Kids Tampa Brasov |
2 1 |
1 0 |
Formation Events |
|
26/04 15:00 |
FT | Muscelul Campulung Elite Csm Flacara Moreni |
1 0 |
1 0 |
Formation Events |
|
26/04 15:00 |
FT | Avantul Reghin FCM Targu Mures |
0 1 |
0 1 |
Formation Events |
|
26/04 12:00 |
FT | Acs Viitorul Simian Cetate Deva |
2 3 |
2 2 |
Formation Events |
|
Switzerland - 2.Liga results |
FT | HT | Stats | |||
26/04 19:15 |
52' | Sr Delemont[PR-5] Breitenrain[PR-11] |
1 0 |
0 0 |
Formation Events |
|
Syrian League results |
FT | HT | Stats | |||
26/04 14:00 |
FT | Al Futowa Al-Wahda Damascus |
0 1 |
0 1 |
Formation Events |
|
26/04 14:00 |
FT | Al-Ittihad Aleppo Al Wathba Homs |
5 2 |
2 1 |
Formation Events |
|
Russia Youth Championship League results |
FT | HT | Stats | |||
26/04 15:00 |
FT | Spartak Moscow Youth[A-2] Akademiya Konoplev Youth[A-5] |
1 0 |
0 0 |
Formation Events |
|
26/04 15:00 |
FT | Pfc Sochi Youth[A-3] Fk Krasnodar Youth[A-4] |
0 1 |
0 1 |
Formation Events |
|
26/04 13:00 |
FT | Rubin Kazan Youth[A-6] Strogino Moscow Youth[A-7] |
2 0 |
1 0 |
Formation Events |
|
26/04 13:00 |
FT | Zenit St.petersburg Youth[B-1] Nizhny Novgorod Youth[B-9] |
3 1 |
3 0 |
Formation Events |
|
26/04 13:00 |
FT | Dynamo Moscow Youth[B-7] Fk Rostov Youth[B-3] |
1 2 |
0 1 |
Formation Events |
|
26/04 13:00 |
FT | Akhmat Grozny Youth[B-5] Cska Moscow Youth[B-2] |
2 4 |
1 3 |
Formation Events |
|
26/04 11:00 |
FT | Uor 5 Moskovskaya Oblast Youth[A-10] Baltika Kaliningrad Youth[A-9] |
0 0 |
0 0 |
Formation Events |
|
26/04 11:00 |
FT | Krylya Sovetov Samara Youth[A-8] Lokomotiv Moscow Youth[A-1] |
0 7 |
0 4 |
Formation Events |
|
26/04 09:00 |
FT | Fk Ural Youth[B-6] Orenburg Youth[B-10] |
1 0 |
0 0 |
Formation Events |
|
26/04 09:00 |
FT | Fakel Youth[B-8] Chertanovo Moscow Youth[B-4] |
1 1 |
0 0 |
Formation Events |
|
Croatia 2 HNL results |
FT | HT | Stats | |||
26/04 16:00 |
FT | Radnik Sesvete[5] Dubrava Tim Kabel[7] |
1 1 |
1 0 |
Formation Events |
|
26/04 14:50 |
FT | Jarun[4] Hnk Vukovar 91[3] |
2 2 |
1 0 |
Formation Events |
|
England U21 Premier League results |
FT | HT | Stats | |||
26/04 19:00 |
58' | Aston Villa U21[18] Norwich City U21[19] |
1 1 |
1 1 |
Formation Events |
|
26/04 19:00 |
60' | Chelsea U21[4] Southampton U21[16] |
2 0 |
2 0 |
Formation Events |
|
26/04 19:00 |
HT | Fulham U21[3] Tottenham Hotspur U21[1] |
0 1 |
0 1 |
Formation Events |
|
26/04 19:00 |
Nottingham Forest U21[13] Manchester United U21[14] |
0 0 |
0 0 |
Formation Events |
||
26/04 19:00 |
58' | Stoke City U21[17] Newcastle U21[25] |
1 2 |
1 2 |
Formation Events |
|
26/04 19:00 |
60' | West Ham United U21[2] Leicester City U21[22] |
1 3 |
0 3 |
Formation Events |
|
26/04 19:00 |
61' | Middlesbrough U21[8] Crystal Palace U21[15] |
2 2 |
1 2 |
Formation Events |
|
26/04 14:30 |
FT | Reading U21[9] Manchester City U21[20] |
3 0 |
1 0 |
Formation Events |
|
Ukraine U21 Liga results |
FT | HT | Stats | |||
26/04 11:00 |
FT | Dnipro 1 U21[4] Dynamo Kyiv U21[1] |
1 6 |
1 2 |
Formation Events |
|
26/04 10:00 |
FT | Mynai U21[13] Chernomorets Odessa U21[15] |
3 1 |
1 1 |
Formation Events |
|
26/04 10:00 |
FT | Rukh Vynnyky U21[8] Veres Rivne U21[9] |
3 4 |
2 2 |
Formation Events |
|
French Championnat Amateur results |
FT | HT | Stats | |||
26/04 19:00 |
64' | Bourgoin Jallieu[A-13] Andrezieux[A-9] |
0 1 |
0 1 |
Formation Events |
|
26/04 18:30 |
90+' | Angouleme Cfc[B-5] La Roche-sur-Yon[B-1] |
1 0 |
0 0 |
Formation Events |
|
26/04 18:30 |
FT | Saumur OL.[B-10] Les Herbiers[B-7] |
2 2 |
2 1 |
Formation Events |
|
26/04 18:00 |
FT | Bastia CA[C-13] Beauvais[C-5] |
? ? |
? ? |
Formation Events |
|
26/04 18:00 |
FT | Granville[C-2] Stade Briochin[C-6] |
0 3 |
0 3 |
Formation Events |
|
26/04 18:00 |
FT | Bourg Peronnas[D-1] ES Wasquehal[D-9] |
? ? |
? ? |
Formation Events |
|
Belgian First Amateur Division results |
FT | HT | Stats | |||
26/04 18:30 |
67' | Gent B[9] Leuven B[16] |
3 0 |
3 0 |
Formation Events |
|
Portugal Champions NACIONAL Juniores A 2 results |
FT | HT | Stats | |||
26/04 11:00 |
FT | Benfica U19 Braga U19 |
4 1 |
4 1 |
Formation Events |
|
Denmark - 4.Liga results |
FT | HT | Stats | |||
26/04 18:00 |
FT | Horsholm-Usserod IK Allerod |
4 4 |
1 3 |
Formation Events |
|
Austria Landesliga results |
FT | HT | Stats | |||
26/04 18:30 |
FT | Zwettl Sc Langenrohr |
5 1 |
2 1 |
Formation Events |
|
26/04 18:09 |
FT | Kac 1909 St Jakob Rosental |
2 1 |
1 1 |
Formation Events |
|
26/04 17:30 |
FT | SV Grodig Usk Anif |
0 0 |
0 0 |
Formation Events |
|
Denmark - 2.Liga results |
FT | HT | Stats | |||
26/04 18:00 |
FT | Esbjerg FB[A-1] Aarhus Fremad[A-3] |
0 1 |
0 1 |
Formation Events |
|
26/04 18:00 |
FT | Nykobing Falster[A-5] AB Kobenhavn[A-6] |
0 1 |
0 1 |
Formation Events |
|
26/04 18:00 |
FT | Fremad Amager[A-7] HIK[A-9] |
3 0 |
0 0 |
Formation Events |
|
26/04 18:00 |
FT | Thisted[A-12] Skive IK[A-8] |
1 0 |
1 0 |
Formation Events |
|
England Conference results |
FT | HT | Stats | |||
26/04 19:00 |
Altrincham[4] Halifax Town[7] |
0 0 |
0 0 |
Formation Events |
||
Saudi Arabia Professional League results |
FT | HT | Stats | |||
26/04 19:00 |
65' | Al Ittihad[4] Al Shabab Ksa[9] |
1 1 |
0 0 |
Formation Events |
|
26/04 16:00 |
FT | Al Hilal[1] Al-Fath[6] |
3 1 |
0 0 |
Formation Events |
|
26/04 16:00 |
FT | Dhamk[8] Al Taawon[5] |
0 1 |
0 0 |
Formation Events |
|
Nigeria Premier League results |
FT | HT | Stats | |||
26/04 16:00 |
FT | Remo Stars[5] Niger Tornadoes[10] |
3 0 |
2 0 |
Formation Events |
|
Iran Cup results |
FT | HT | Stats | |||
26/04 17:00 |
FT | Esteghlal Mollasani[IRN D1-10] Sepahan[IRN PR-3] |
1 1 |
0 1 |
Formation Events |
|
26/04 16:00 |
FT | Malavan[IRN PR-5] Saipa[IRN D1-5] |
1 1 |
0 0 |
Formation Events |
|
26/04 16:00 |
FT | Teraktor-Sazi[IRN PR-4] Zob Ahan[IRN PR-8] |
1 1 |
0 0 |
Formation Events |
|
26/04 15:30 |
FT | Fajr Sepasi[IRN D1-2] Gol Gohar[IRN PR-6] |
0 3 |
0 1 |
Formation Events |
|
26/04 15:15 |
FT | Mes Krman[IRN D1-8] Chadormalou Ardakan[IRN D1-4] |
1 1 |
0 0 |
Formation Events |
|
26/04 14:45 |
FT | Aluminium Arak[IRN PR-10] Persepolis[IRN PR-2] |
2 2 |
0 2 |
Formation Events |
|
90 phút [2-3], 120 phút [4-4], Penalty [6-5], Aluminium Arak thắng | ||||||
England U21 Professional Development League 2 results |
FT | HT | Stats | |||
26/04 14:00 |
FT | Hull City U21[11] Crewe Alexandra U21[21] |
3 0 |
1 0 |
Formation Events |
|
Italian Women Division 1 results |
FT | HT | Stats | |||
26/04 19:30 |
Nữ Juventus[2] Inter Milan Womens[5] |
0 0 |
0 0 |
Formation Events |
||
Lebanon results |
FT | HT | Stats | |||
26/04 14:00 |
FT | Racing Beirut[6] Al-Nejmeh[2] |
0 3 |
0 2 |
Formation Events |
|
UAE Etisalat Emirates Cup results |
FT | HT | Stats | |||
26/04 17:00 |
FT | Al Wehda UAE[UAE LP-4] Al Ain[UAE LP-3] |
? ? |
? ? |
Formation Events |
|
Peru Primera Division results |
FT | HT | Stats | |||
26/04 19:00 |
Adt Tarma[a-7] Universitario de Deportes[a-2] |
0 0 |
0 0 |
Formation Events |
||
26/04 19:00 |
Alianza Lima[a-3] Utc Cajamarca[a-12] |
0 0 |
0 0 |
Formation Events |
||
26/04 19:00 |
Sporting Cristal[a-1] Alianza Atletico[a-13] |
0 0 |
0 0 |
Formation Events |
||
Colombia Copa Cup results |
FT | HT | Stats | |||
26/04 02:00 |
FT | Deportiva Once Caldas[COL D1a-8] Fortaleza CEIF[COL D1a-11] |
0 1 |
0 0 |
Formation Events |
|
26/04 01:00 |
FT | Deportes Quindio[COL D2a-5] Envigado[COL D1a-18] |
2 3 |
1 0 |
Formation Events |
|
Portugal U23 results |
FT | HT | Stats | |||
26/04 16:00 |
FT | Farense U23[B-5] Cd Mafra U23[B-7] |
3 2 |
1 1 |
Formation Events |
|
26/04 11:00 |
FT | Santa Clara U23[B-6] Leixoes U23[A-7] |
0 0 |
0 0 |
Formation Events |
|
26/04 11:00 |
FT | Academico Viseu U23[A-6] Rio Ave U23[A-8] |
5 2 |
4 0 |
Formation Events |
|
26/04 11:00 |
FT | Portimonense U23[B-8] Sporting Braga U23[A-5] |
0 4 |
0 3 |
Formation Events |